Logitech G PRO Hero vs Razer DeathAdder V2 Pro

Bütçe
mouse

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, iki mouse arasından hangisini önerirsiniz? Kablosuz mouse bakıyorum başka önerileriniz varsa alabilirim.

Logitech G PRO Hero.
Razer DeathAdder V2 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu oneririm eger elinize uyuyorsa.

Renk seçeneği yok stok kalmamış incelemeleri güzel ama.

Güzel öneri fakat Ultra hafif mouseler, FPS oynanacaksa asla alınmaması gerekiyor ya da alın, en ufak titreşimde aiminize etkisini göstersin. Alışığım diyorsanız siz bilirsiniz. Attığınız Logitech'i Razer'dan daha çok öneririm, daha güzel bir mouse.

iki mouseyi de kullanmış biri olarak kesinlikle logitech g pro yu öneririm muhteşem ötesi bir mouse aktif olarak da logitech g pro wireless modelini kullanıyorum ve çok memnunum

iki mouseyi de kullanmış biri olarak kesinlikle logitech g pro yu öneririm muhteşem ötesi bir mouse aktif olarak da logitech g pro wireless modelini kullanıyorum ve çok memnunum

Ninjutso Katana ve Logitech G Pro Hero arasına kaldım aslında. Logitech G Pro X Superlight modelini düşünüyodum ama fiyatı çok uçmuş.

Ninjutso Katana ve Logitech G Pro Hero arasına kaldım aslında. Logitech G Pro X Superlight modelini düşünüyodum ama fiyatı çok uçmuş.
Ninjutso katana da çok güzel bir mouse eğer hafiflik birinci önceliğiniz ise bence ninjutso alabilirsiniz eğer hafiflik önceliğiniz değilse logitech g pro alın bence

Yeni konular

Geri
Yukarı