Logitech G PRO vs Razer DeathAdder V2

KavsakSpor

Picopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu 2 mouse arasında kaldım. Logitech G PRO'nun wireeles i birçok e sporcu kullanıyor fakat Razer DeathAdder V2 bin sensörü daha iyi diye biliyorum el boyutu tutuşum ikisine de uyuyor. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deathadder V2 kullanıyorum. Öneririm. İlgilenirsen incelemem:

Yootube de Logitech G PRO'nun kablolu versiyonuna hiç rastlamadım. Razer'in var ve iyi görünüyor ama arada kaldım.
G Pro Wireless'ın kablosuz versiyonu bu:

Deathadder V2 skatez ve kablo olarak da daha başarılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DeathAdder V2 kullanıyorum. Öneririm. İlgilenirsen incelemem:

SteelSeries Rival 310'dan geçeceğim o zaman. 1 aydır aklımda Razer DeathAdder V2 var ama çoğu e sporcuların Logitech G PRO'yu kullanması kafamı karıştırdı. Teşekkürler.

SteelSeries Rival 310'dan geçeceğim o zaman. 1 aydır aklımda Razer DeathAdder V2 var ama çoğu e sporcuların Logitech G PRO'yu kullanması kafamı karıştırdı. Teşekkürler.
İşin aslı millet ne bulursa onu kullanıyor. E sporcular mecbutlar sponsora. Takip ettiğim ReemBey benim 3 yıldır kullandığım eski farem Asus Rog Gladius 1 kullanıyor mesela. Beklentilerini kendin belirle.

Deathadder V2 kullanıyorum. Öneririm. İlgilenirsen incelemem:
Razer ballistic v2 nasıldır fingertip mouse kullanıyorum. Şuan gamepower bane kullanıyorum yeni mouse almak istiyorum 300-400 tl bütçe ayırdım biraz daha aşabilirim. Sizce ne almalıyım?

Razer ballistic v2 nasıldır fingertip mouse kullanıyorum. Şuan gamepower bane kullanıyorum yeni mouse almak istiyorum 300-400 tl bütçe ayırdım biraz daha aşabilirim. Sizce ne almalıyım?
Fingertip ve claw tutuş kullanmadığım için Deathdder V2 ile bu tutuşlarda oyun deneyimi hakkında bilgi veremeyeceğim. Sadece tahmin olarak daha küçük versiyon olan Deathadder V2 Mini modelini de düşünün bence.
Düzeltme: Deathadder V2 Mini sensörü daha düşük kalitede. Bu açıdan önermem.

Geri
Yukarı