Logitech G Pro mu Alloy FPS Pro mu

Dj Mobley

Hectopat
38E76869-8186-40F6-A547-4E373DCF61F5.pngMerhaba arkadaşlar yakın zamanda mekanik hissiyatlı bir klavye aldım fakat elime onu satıp yeni bir mekanik klavye alıcak kadar para geçti

Logitech G Pro (395₺)
Işıklandırma beni cezbediyor ve şuan Hepsiburadada normal fiyatının yarısı kadar bu firsatı değerlendirmek mantıklı geliyor Tek sorun Romer-G switchler

HyperX Alloy FPS Pro (328 ₺)
Cherry MX Red switchleri barındırıyor fakat ışıklandırma sadece kırmızı renk

HyperX Alloy FPS (350 ₺)
Diğer 2 klavye aksine numpad kısmı bulunuyor fakat Cherry MX Blue switchler kullanılmış Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorum lakin Fps oyunlarında klavyeye fazla ön planda olmadığından moba oyunlar ve yazım hissiyatı için blue switch seçmek mantıklı mıdır ?

Dosya Ekleri

• 66DCC9FE-F535-4F40-B7B2-BED6EF2FD566.jpeg
    66DCC9FE-F535-4F40-B7B2-BED6EF2FD566.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 108
Eki Görüntüle 293248Merhaba arkadaşlar yakın zamanda mekanik hissiyatlı bir klavye aldım fakat elime onu satıp yeni bir mekanik klavye alıcak kadar para geçti

Logitech G Pro (395₺)
Işıklandırma beni cezbediyor ve şuan Hepsiburadada normal fiyatının yarısı kadar bu firsatı değerlendirmek mantıklı geliyor Tek sorun Romer-G switchler

HyperX Alloy FPS Pro (328 ₺)
Cherry MX Red switchleri barındırıyor fakat ışıklandırma sadece kırmızı renk

HyperX Alloy FPS (350 ₺)
Diğer 2 klavye aksine numpad kısmı bulunuyor fakat Cherry MX Blue switchler kullanılmış Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorum lakin Fps oyunlarında klavyeye fazla ön planda olmadığından moba oyunlar ve yazım hissiyatı için blue switch seçmek mantıklı mıdır ?
Dostum ışıklandırmayı boşver. ;) Sen performansa ve rahatlığına bak. HyperX Alloy FPS Pro seni üzmeyecektir bana güven. :)

@PigTor Yorumun için teşekkürler .
Artık Deathadder Elitede kırmızı renk
ayarlayıp kırmızı kırmızı oynarım :)

Peki piyasada G Pro 650 ₺civarıyken 395 !₺ ye satılması garip değil mi ?

Son düzenleme:

G Pro dediğin hemen hemen eski G410 ayarında klavye, ben geçen sene G410'u 270 Liraya almıştım. Kur farkı filan diyelim zaten o klavyenin ederi en fazla 400-450 TL.

Bence de HyperX al ama mavi switch çok sesli gelebilir, kırmızı switch öneririm.

HyperX RED Switch FPS Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Kesinlikle HyperX Alloy FPS Red Switch almalısın. Red Switch oyunlar için güzel bir deneyim sunuyor.

Uzun zamandır klavye piyasasını takip ederim bahsettiğiniz klavyenin zaten uzun zamandır 400TL fiyatı var. İndirim söz konusu değil aldatmaca yapıyorlar.

Geri
Yukarı