Logitech G PRO Superlight vs Attack Shark X3

LypherX

Picopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bir mouse alacağım. 2 mouse arasında kaldım. Logitech mi daha iyidir yoksa Attack Shark X3 mü?
Logitech fareyi arkadaşım satıyor, cam skatezli 2900 lira. Ya daha 1 ay bile kullanmadı. Attack Shark X3'ü de sıfır alacagım fakat karar veremedim. Hangisi daha iyidir?

Merhaba yeni bir mouse alacağım. 2 mouse arasında kaldım. Logitech mi daha iyidir yoksa Attack Shark X3 mü?
Logitech fareyi arkadaşım satıyor, cam skatezli 2900 lira. Ya daha 1 ay bile kullanmadı. Attack Shark X3'ü de sıfır alacagım fakat karar veremedim. Hangisi daha iyidir?
2900'e superligt almam. Daha iyi seçenekler var. 0 olarak.

Normal G pro modeli alınmaz hani G PRO X olsa neyse oda alinmazda . Arkadaşın seni dolandırmaya çalışıyor .

VXE R1 Pro Max modeline baktım ve bayağı iyi gibi gözüküyor fakat bu ürün G PRO'dan iyi midir? Max bütçem 3K G PRO 2.900'e ucuz degilmi cam skatezlerle birlikte yine de çok bilgili degilim yardım edersen sevinirim​

Yeni konular

Geri
Yukarı