Logitech G Pro vs. Corsair K70 Lux vs. Steelseries Apex M750 TKL

Hangisini önerirsiniz ?

• Corsair K70 Lux

Oy: 13 72,2%
  • Logitech G Pro

Oy: 1 5,6%
  • Steelseries Apex M750 TKL

Oy: 4 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Oğuz Bostan

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, daha önce açtığım konuda 400 TL’ye mekanik oyuncu klavyesi önerilerinizi sormuştum. Şu anda bütçem biraz daha arttı. Maksimum 600 TL'ye kadar çıkabilirim. Logitech G Pro, Corsair K70 lux ve Steelseries Apex M750 TKL arasında kaldım. Ben numpadi pek kullanan birisi değilim ve genellikle FPS oyunlar oynarım ama Corsair’ın medya tuşları da çok işime yarar. Bir yandan da fazla seyahat ettiğim için taşınabilir olma bakımından Corsair’ın fazla yer kaplamasından rahatsız olur muyum bilmiyorum. Steelseries’i düşünmemin nedeni diğer ekipmanlarımın steelseries olması. Logitech ise tasarım bakımından sade olduğu için hoşuma gitti. Hepsinde de farklı switchler var. O nedenle herhangi birisinde karar kılamadım. Çoğu kişi Corsair önerse de sonradan pişman olmamak için önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K70 Lux kullanıyorum hocam ve satın alırken SteelSeries Apex M750 arasında kalmıştım. Sonra dedim ki Cherry MX Red switch abi boru mu? Değil dedim ve K70 aldım. Diğerleri ile mukayese edilemez bile. Klavye yağ gibi akıyor anlamıyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı