Logitech G PRO Wireless alınır mı?

hexi

Centipat
Daha fazla  
Şu anda Razer Viper mini kullanmaktayım boyutu vs tam istediğim gibi. Önceden Zowie EC2 kullanıyordum elime çok büyük geliyordu. Yamuk yumuk ergonomik olması hoşuma gitmiyordu. Şimdi Logitech G PRO Wireless geçmeyi düşünüyorum. Değer mi? Viper mini gibi küçük mü rahat eder miyim?

Şu anda Razer Viper mini kullanmaktayım boyutu vs tam istediğim gibi. Önceden Zowie EC2 kullanıyordum elime çok büyük geliyordu. Yamuk yumuk ergonomik olması hoşuma gitmiyordu. Şimdi Logitech G PRO Wireless geçmeyi düşünüyorum. Değer mi? Viper mini gibi küçük mü rahat eder miyim?

O fare Viper miniden daha büyük eğer Viper mini eline tam oturuyorsa geçmeni önermem ve alıp denemek istiyorum dersende üst modelini almanı öneririm.

Razer Deathadder V2'den G Pro X Superlight'a geçiş yaptım. DA'yı sevmeme rağmen çok memnunum. Bir tık daha ağır olduğunda nasıl olur bilemiyorum ama mouse keyifli son derece. Boyut olarak ortalama boyutlarda, ne büyük ne küçük. Sıkıntı çıkarmayacaktır o yüzden.

Razer Deathadder V2'den G Pro X Superlight'a geçiş yaptım. DA'yı sevmeme rağmen çok memnunum. Bir tık daha ağır olduğunda nasıl olur bilemiyorum ama mouse keyifli son derece. Boyut olarak ortalama boyutlarda, ne büyük ne küçük. Sıkıntı çıkarmayacaktır o yüzden.
V2 den çok mu küçük hocam bende geçmeyi düşünüyorum da

Zowie EC2, FK1, FK2,S1, SteelSeries Sensei, Kinzu, Ten, Razer Deathhadder V2 gibi mouseların tümünü kullandım bugüne kadar. Aralarında en rahat ettiğim mouse abartısız bir şekilde G Pro Wireless. X versiyonu çıktı şu anda güncel olarak. Kesinlikle öneririm.

Geri
Yukarı