Logitech G PRO Wireless vs G PRO X Superlight

Logitech g pro wireless elime oturuyordu, Atlantis'i mi tercih edeyim?

Logitech g pro wireless elime oturuyordu, Atlantis'i mi tercih edeyim?
hangi şekilde tutuyordunuz mouseu? yani tutuş olarak claw gripse direk lamzu alın geçin avcunuzu dolduracak tamamen ve parmaklarınızı hafif pençe gibi büküp kullanırsınız rahat bayağı. eliniz küçükse sora değilse lamzu alın, g pro wireless çok eskidi, superlightsa 2020 model olmasına rağmen çok pahalı

Lamzuyu sipariş verdim yanında Klasse mousepad de sipariş verdim. Çoğunlukla palm grip nadir de claw grip şekilde kullanıyorum.

Lamzuyu sipariş verdim yanında Klasse mousepad de sipariş verdim. Çoğunlukla palm grip nadir de claw grip şekilde kullanıyorum.
güle güle kullanın, çok beğeneceğinize eminim bi ara tam olarak ben de bu setup'ı kullanıyordum çünkü çok hoş duruyor ahahah. mouseun fiziksel faturasını sakın atmayın bazen efatura yollamayabiliyorlar satıcılar/grip tapeleri beğenmezseniz de çıkarttığınız kağıda aynen geri takabilirsiniz. küçük bi not daha düşeyim hadi, kutudan çıkan küçük yuvarlak skatezleri mouseun altına boş yerlere takarsanız mouse sabit duruyor, gerek duymadım ben ama öyle bir sorun olursa yazarsınız buraya

Tavsiyeler için çok teşekkürler, daha laptop siparişi veremedim, ekipmanlar kargoda

Razer Deathadder v3 pro mousepad olarak da Pulsar paracontrol v2.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…