Logitech G PRO Wireless vs G PRO X Superlight

cemozdemir

Hectopat
Merhaba yakında zamanda mouse alacağım. Daha önceden G PRO Wireless kullanmıştım, beğenmiştim. Modellere bakarken superlight modelinin de olduğunu fark ettim. Aralarında 1000-1200TL fark var. Sizce bu farka değer mi? Değmezse 2100TL'ye G PRO Wireless alınır mı? Ya da önerebileceğiniz başka mouseler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Aerox 5 kullanıyorum tavsiye ederim Wireless modeli de mevcut.
Çok hafif ve hissiyatı mükemmel bir fare bendeki kablolu hali ama bir şey değişmez sanırım.

SteelSeries Aerox 5 kullanıyorum tavsiye ederim Wireless modeli de mevcut.
Çok hafif ve hissiyatı mükemmel bir fare bendeki kablolu hali ama bir şey değişmez sanırım.
Delikli sevmiyorum.

Merhaba yakında zamanda mouse alacağım. Daha önceden G PRO Wireless kullanmıştım, beğenmiştim. Modellere bakarken superlight modelinin de olduğunu fark ettim. Aralarında 1000-1200TL fark var. Sizce bu farka değer mi? Değmezse 2100TL'ye G PRO Wireless alınır mı? Ya da önerebileceğiniz başka mouseler var mı?
Bence fare için 2 bin lira baya fazla. Tutuş rahat olduktan sonra çok farkedeceklerine inanmıyorum. Yeni farelerin optikleri zaten tatmin edici. Birinin diğerinden çok farkı olacağını zannetmiyorum.

Mouse için mousepad de önerebilir misiniz? İki model arasında kaldım, Lamzu Atlantis ve Ninjutso sora.

Ninjutso sora 10 Gr daha hafif ve daha güzel görünüyor bence onun dışında pek bir fark yok sanırım. Hangisi daha çok içinize sinerse onu alın.
Bu kadar para verdikten sonra içinize sinmeden almayın sonra pişman olursunuz.

Ninjutso sora 10 Gr daha hafif ve daha güzel görünüyor bence onun dışında pek bir fark yok sanırım. Hangisi daha çok içinize sinerse onu alın.
Bu kadar para verdikten sonra içinize sinmeden almayın sonra pişman olursunuz.
Ninjutso sora'yı ben de daha çok beğendim. Mousepad olarak daha önce qck+ kullanıyordum, yorumlara baktım qck+dan daha iyi diyorlar, düz siyah rengini favoriye ekledim.

sarı siteden alın mouseları, mousepad olarak da klasse fena değil güzeldir. soralarda kronik sensör takılma sorunu ve düşük mouse hz sorunu olabiliyor ama nadir, aldığınızda mouse hz test yapın ve sabit 1000hz alırsanız güle güle kullanın. sıkıntı çıkarsa değişime yollayın. sora ortalama 47 gram atlantis de 55, yani 7-8 gram için çok da şey etmeyin eliniz küçükse sora alın değilse atlantis alın ki bence atlantis switchleri daha iyi+içerikleri daha mutlu eder.+ atlantis mini çıktı eğer beklerim derseniz bir iki aya ona bakabilirsiniz ama dolar yükselişe geçecek so yeah

Geri
Yukarı