Elektronik Logitech G PRO X 2 lightspeed kablosuz Bluetooth Gaming 8306TL

RavenLoft

Centipat
Daha fazla  
Kimine göre çok iyi, kimine göre parasını etmez ama yine de indirim olduğu için bilgilendireyim. Mobil uygulama üzerinden sepette %10 indirim ile 8306TL oluyor. Şu aralar fiyatı yükselmeye başladı. Almayı düşünenler için fırsat olabilir. Kendim kullanıyorum. EQ ayarlarını yapabilirseniz güzel, ancak benim gibi EQ özürlüsüyseniz çok tavsiye etmem. Milletin hazır EQ ayarları ile ses güzelleşiyor ama harici EQ uygulamaları ile sesin çok daha güzelleştiğini gördüm araştırdığım kadarıyla. Aynı indirim beyaz renginde de mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimine göre çok iyi, kimine göre parasını etmez ama yine de indirim olduğu için bilgilendireyim. Mobil uygulama üzerinden sepette %10 indirim ile 8306TL oluyor. Şu aralar fiyatı yükselmeye başladı. Almayı düşünenler için fırsat olabilir. Kendim kullanıyorum. EQ ayarlarını yapabilirseniz güzel, ancak benim gibi EQ özürlüsüyseniz çok tavsiye etmem. Milletin hazır EQ ayarları ile ses güzelleşiyor ama harici EQ uygulamaları ile sesin çok daha güzelleştiğini gördüm araştırdığım kadarıyla. Aynı indirim beyaz renginde de mevcut.

Bende Logitech Pro X ilk modeli var sesleri efsane. 2. modeli daha iyidir diye düşünüyorum. Bu kulaklığın kendince güzel bir sesi var ama EQ bozuyor sesleri.

HS80 kablolu modeli yaklaşık 1 hafta önce 2000 TL seviyelerine indi. Aradaki fiyat farkını göz önünde bulunurursak, HS80 konudaki kulaklığa tek atar.

Uygun fiyatlı oluşundan alınabilir ama tek atar demeniz kulaklığa hakaret olmuş Logitech Pro X çok iyi bir kulaklık.

2-3k ucuza HS80 Wireless dururken sesi düzeltmek için eq ayarıyla uğraşacağınız bir kulaklığa 8k vermeyin. Logitech, Steelseries gibi markalar çok uçlara çıkmadığınız sürece ha tam olmuş işte diyeceğiniz bir ürün sunamıyorlar gibi geliyor bayadır.

2-3K ucuza HS80 Wireless dururken sesi düzeltmek için EQ ayarıyla uğraşacağınız bir kulaklığa 8K vermeyin. Logitech, SteelSeries gibi markalar çok uçlara çıkmadığınız sürece ha tam olmuş işte diyeceğiniz bir ürün sunamıyorlar gibi geliyor bayağıdır.

Logitech Pro X iyi kulaklık EQ ayarlarıyla olacak şey değil, onlar kulaklığın orijinal sesini etkiliyor. Ben Wireless hiçbir zaman tercih etmem kablolusu elimde mevcut sesleri bayağı iyi 2.modeli daha iyidir tahminimce.

Geri
Yukarı