Logitech G PRO X 2 lightspeed vs SteelSeries Arctis Nova 7

Doruk Bulut

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi ikisini de almaya bütçem yetiyor. Daha önce Razer BlackShark V2 Pro'yu kullandım ama kulaklıklarda patlama yaptığı için iade ettim. Hangisini önerirsiniz? Çoğunlukla oyun için kullanacağım ve mikrofon kalitesi çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Logitech PRO X te Steelseries Arctis Nova da sizi üzmez. Aralarında fiyatı az olanı kesinlikle alın derim. Hatta bulabilirseniz direkt Arctis Nova Pro GameDAC alın derim. Ses kalitesi her zaman kablolularda daha iyidir. Tabii sizin tercihiniz kimileri kablolu ister kimileri kablosuz.
ama eğer para sizin için önemli değilse Logitech PRO X2 tabii ki

Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi ikisini de almaya bütçem yetiyor. Daha önce Razer BlackShark V2 Pro'yu kullandım ama kulaklıklarda patlama yaptığı için iade ettim. Hangisini önerirsiniz? Çoğunlukla oyun için kullanacağım ve mikrofon kalitesi çok önemli. Şimdiden teşekkürler.
Açıkçası ben ikisinide önermiyorum. Kaliteli Sennhesier Beyerdynamic ürünleri varken SteelSeries ve Logitech saçma geliyor ama ikisinin arasından Gpro X 2 derim

Kulaklık konusunu baya araştırdım ve Razer da aşırı pişman oldum. steel series için dip ses sorunu var diyorlar ama şu zamana kadar logitech için hiç bir sorun duymadım

Ikisinin incelemesine de buradan bakabilirsin. Nova 3'de dip ses sorunu olan modeller var ama 7'de yok diye biliyorum.
Rtings'e gore ikisi de kendi fiyatinin en iyileri arasinda su an.

Yeni konular

Geri
Yukarı