Logitech G PRO X 2 Superlight mouse alınır mı?

DieSpie

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX6600
AMD Ryzen 5 5500
Gigabyte B450M
Apacer 8x2 Gb Ddr4 3200Mhz Panther
SteelSeries Prime kullanıyorum ve bugün teknoloji mağazasında Logitech G PRO X2 Superlight'ı denedim ve tutuşu ve hafifliği hoşuma gitti. Videolara baktığımda biraz sanki muadillerine göre geri kalmış diyenleri gördüm. Sizler bu fiyata önerir misiniz? Yoksa aynı fiyata ya da daha ucuza bu var bunu al dediğiniz var mı? Eksilerini de belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede plastik fare almak saçma olduğu için 2. el pwnage stormbreaker veya sıfır wlbeast X bakın.

Hocam görüntüsünden dolayı biraz ön yargılı kaldım wlbeast X için. Sizce alınır mı? Bir de Logitech'in destek ekibinin hızlı ve güven verdiğini biliyorum fakat wlbeast X almak için yazdığımda W ile başlayan site ile karşılaştım. Forumda birkaç kişinin bu sitenin iade veya destek kısmının kötü olduğunu söylüyorlar. Aklım çok karıştı :D

İade için kutunun açılmamış olması lazım. Yani kolay kolay iade edemezsin. Onun dışında kullanıcı hatası olmadığı sürece düzgün garanti sunuyorlar. Sırf garantisi daha iyi diyd GPX 2 almanın bir mantığı yok.

Yukarıda magnezyum kasa dışında OG PRO 4K da tercih edilebilir.
Peki OG PRO 4K mu yoksa WLbeast X mi @Noctis Lucis Caelum @SF24

İade için kutunun açılmamış olması lazım. Yani kolay kolay iade edemezsin. Onun dışında kullanıcı hatası olmadığı sürece düzgün garanti sunuyorlar. Sırf garantisi daha iyi diyd gpx 2 almanın bir mantığı yok.

Hocam bir de garantiden de ziyade sanırsam gpx 2'nin batarya süresi diğerlerine göre daha ONC'de, onun için de biraz.

Son düzenleme:
Wlbeast X'in en büyük avantajı kasasının kalitesi.
Sensör ve mcu olarak da en iyilerden birisi fakat kasa kalitesinden ötürü fiyatı inanılmaz yüksek.
Eğer o kasa farkını verebiliyorsanız onu öneririm.

Wlbeast X'in en büyük avantajı kasasının kalitesi.
Sensör ve mcu olarak da en iyilerden birisi fakat kasa kalitesinden ötürü fiyatı inanılmaz yüksek.
Eğer o kasa farkını verebiliyorsanız onu öneririm.

Hocam kasayı hiç beğenmedim desem umarım beni linçlemezsiniz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı