Logitech G Pro X alınır mı?

ibrhmtrs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Kulaklık almak istiyorum ama aşırı kararsız biriyim. 1 ay kadar önce konu belirtmiştim hala net bir karar verebilmiş değilim ve bütçemde bir artış olmasa da beğendiğim ürünlerin fiyatında 100-200TL bandında artışlar mevcut. Bugün yeniden bir dönem baktığım Logitech G Pro X reklamıyla karşılaştım. 1000TL'ye Logitech G Pro X alınır mı?
Normalde biraz bekleyip HyperX quadcast mikrofon ve iyi bir kulak içi kulaklık almayı planlıyordum ama quadcast fiyatıda çok cezbedici gelmemeye başladı.

1000-1200TL bütçeyle ne alabilirim, tavsiyelerinize açığım. Mikrofonun kaliteli olmasını istiyorum. Kulaklık olarak uzun süredir kulak içi kulaklıklar kullanıyorum ve kafaüstünden daha rahat olduğu kanaatindeyim.
Planladığım gibi HyperX quadcast gibi bir mikrofon ve yanına ilerleyen dönemde bir kulak içi kulaklık mı almam daha iyi olur yoksa benim işimi görebilecek bir kulaklık var mı?
(Mikrofonu profesyonel kayıt vb. iş için istemiyorum sadece takıntılıyım ses konusunda)

Alınabilir
Kablosuz istersen.
Hayır kablosuz alacaksa MH670 alsın.

@ibrhmtrs Alınmaz. MH752 alın. Ezer geçer.
Kablosuz olarak da üstteki arkadaşın dediği MH670 iyidir.

Mikrofon ve kulaklık ayrı alacaksan Takstar Pro 82 ve Fifine K669B yeter de artar bile. Kulakiçi ve quadcast çok kötü bir combinasyon olmuş.

Sanırım Cooler Master son dönemlerde atağa geçti. İsmini kulaklıkta çok duymaya başladım.

@ibrhmtrs Alınmaz. MH752 alın. Ezer geçer.

Mikrofon ve kulaklık ayrı alacaksan Takstar Pro 82 ve Fifine K669B yeter de artar bile. Kulakiçi ve quadcast çok kötü bir combinasyon olmuş.

İlk defa Fifine marka mikrofon tavsiyesi aldım, bir kaç araştırma yapıp değerlendireceğim. Rakiplerine göre duymadığım bir marka olmasına nazaran daha ucuz, sanırım. Teşekkürler tavsiyeniz için.
Anladığım kadarıyla Logitech tercihen alınacak bir ürün değil, markanın bilinirliği sattırıyor ürünü. Yerine alternatif daha kaliteli ve işlevsel ürünler var.

İlk defa Fifine marka mikrofon tavsiyesi aldım, bir kaç araştırma yapıp değerlendireceğim. Rakiplerine göre duymadığım bir marka olmasına nazaran daha ucuz, sanırım.
Kaliteli bir mikrofondur. İnternette ararsınız ''best budget'' gibi terimler çok kullanılır. Bunun yanında GXT 242 var ama Trust mikrofonları çok kaliteli olur mu bilmiyorum.

Kaliteli bir mikrofondur. İnternette ararsınız ''best budget'' gibi terimler çok kullanılır. Bunun yanında GXT 242 var ama Trust mikrofonları çok kaliteli olur mu bilmiyorum.
Trust markasına karşı aşırı önyargılıyım, yani kullandığım bazı ürünleri çok kalitesizdi. Tercih edeceğimi sanmıyorum Trust markasını
Rahatsız edeceğim, fikrinizi almak istedim. Mikrofon olarak biraz araştırma yaparken sizin önerdiğiniz kulaklık markasının bir USB mikrofonuyla karşılaştım. Bu ürün hakkında fikrinizi almak istedim,
TAKSTAR GX6 Kondansatör USB Mikrofon
Bu mikrofon hakkında fikriniz nedir? Fiyatını hakedecek bir ürün mü?
@enonertetanem sanırım etiketlemem gerekiyor.

Son düzenleme:
@ibrhmtrs alınmaz. MH752 alın. Ezer geçer.

Mikrofon ve kulaklık ayrı alacaksan takstar Pro 82 ve fifine K669b yeter de artar bile. Kulak içi ve quadcast çok kötü bir combinasyon olmuş.

Arkadaşım kendi kulaklığını övmeyi bırakmalısın hangi konuya gelsem propaganda yapar gibi aynı şeyi yazıyorsun.

Geri
Yukarı