Logitech G PRO X alınır mı?

Peki sence G PRO X denemeli miyim? Belki bende bir ağrı yapmaz?
Alpha s siparişi verdim. O da olmazsa başka şeylere yöneleceğim.

Teşekkür ederim.

Bence ,fiyatı düşerse, HyperX Cloud Alpha ya da Alpha S alın. Ben Cloud 2 kullanıyorum fakat Alpha'nın daha iyi olduğunu da biliyorum. Bugüne kadar üç tane Logitech kulaklık kullandım, hiçbirinden de memnun kalmadım. Tabi klavye ve fare konusunda üstüne tanımam.

Alpha S kullanıyorum yaklaşık 5-6 aydır konforuda süper ses performansıda cok iyi oyun için CS'de daha cok kullanıyorum adamın yerini hissediyorsun resmen. Müzik ve film izlerken de 7.1 hazzı gayet hoşuma gidiyor filmde arkanda bomba patlayınca bir ürkütmüyor değil yani s serisi 50mm cap ve her kulakta cift sürücü var bası da yanlarından ayarlayabiliyorsun. Ağır değil ve kafaya baskı da yapmıyor konforlu bayağı.

Sil.

Bu ürünün kablolu modelinde 7.1 yok mudur? DTS 2.0 7.1'den daha üstün bir ses özelliği ama. 7.1 var mı yok mu bunu öğrenmek istedim.

Bu ürünün kablolu modelinde 7.1 yok mudur? DTS 2.0 7.1'den daha üstün bir ses özelliği ama. 7.1 var mı yok mu bunu öğrenmek istedim.
Üstünden biraz zaman geçmiş ama yaklaşık 1.5 senedir kablolu modelini kullanıyorum. 7.1 mevcut ve ses performansı mikrofon performansı muhteşem ona diyecek lafım yok. Fakat konfor konusunda acayip kötü bir kulaklık. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi 15 dakikadan sonra kenarlardan çok fena baskı yapmaya başlıyor ve katlanılamıyor. Ayrıca kullanılan malzemeden dolayı fazlasıyla ağır bir kulaklık kafada yük yapıyor.

profil ayarları vari ayarlayabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…