Logitech G Pro X Dip Ses sorunu

SCN

Kilopat
Yer
Antalya
Kulaklığı kendi ses kartı ile bilgisayarıma taktığım zaman dip ses geliyor. Ses kartsız kullanımda dip ses gelmiyor. Kablo üzerindeki tekerlek ile sesi kıstığım zaman dip ses azalıyor, rahatsız etmeyecek düzeyde. Normal bir durum mu yoksa ses kartı problemli mi bilmem gerekiyor.

Dip sesten kastınız nedir acaba ? Kulaklığı bende düşünüyorum fakat fazla inceleme ve yorum bulamadım. Kulaklık hakkında yorumunuz nedir ?
Genel olarak memnunum. Kulaklığın sesini sona getirince rahatsız etmeyecek düzeyde dip ses geliyor, zaten ses çok yüksek geldiği için ses seviyesini düşük tutuyorum, böylelikle dip ses gelmiyor.

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Ses kartına takılıyken kullandığımda kulaklığın sesini sonuna kadar açarsam arkadan ağır bir uğultu veriyor ve cidden aşırı rahatsız etmeye başladı uzun süreli kullanımlarımda ve çözümünü bulamıyorum asla.
Anladığım kadarıyla sorun ses kartında çünkü farklı kulaklığı ses kartına takarak test ettim ve aynı sorun devam etti. Sanırım iade edeceğim pişman oldum aldım alacağıma.

Son düzenleme:
Kulaklığı kendi ses kartı ile bilgisayarıma taktığım zaman dip ses geliyor. Ses kartsız kullanımda dip ses gelmiyor. Kablo üzerindeki tekerlek ile sesi kıstığım zaman dip ses azalıyor, rahatsız etmeyecek düzeyde. Normal bir durum mu yoksa ses kartı problemli mi bilmem gerekiyor.

Kardeşim ben de kullanıyorum kulaklığı 1-2 haftaya kadar ya bu sorun yoktu ya da ben fark etmedim bilmiyorum. Arkadaşın USB ses kartıyla değiştirip denedim masaüstünden çıkarıp laptopta denedim tek çözüm tekerden sesi 1 tur ya da yarım tur kısmak oldu her türlü çözümü denedim. USB'siz takınca G HUB kulaklıgı görmüyor EQ ayarı yapamıyorum. Yapılsa öyle kullanacağım.

Kardeşim ben de kullanıyorum kulaklığı 1-2 haftaya kadar ya bu sorun yoktu ya da ben fark etmedim bilmiyorum. Arkadaşın USB ses kartıyla değiştirip denedim masaüstünden çıkarıp laptopta denedim tek çözüm tekerden sesi 1 tur ya da yarım tur kısmak oldu her türlü çözümü denedim. USB'siz takınca G HUB kulaklıgı görmüyor EQ ayarı yapamıyorum. Yapılsa öyle kullanacağım.
Hocam bende de aynı sorun var, arkadaşta yokmuş. Kulaklığı garantiye falan gönderdiniz mi ?
Sorunu çözebildiniz mi ?-

Son düzenleme:

Geri
Yukarı