Elektronik Logitech G PRO X kablolu 7.1 kulaklık 2199 TL

120$ bence bu ürün için harika fiyat. Normalde ülkemizde 165-170$ bandında satılıyor. Yani bu fiyata alınmıyorsa daha ne olması lazım :)
Ben kablolu aldığım için biraz pişmanım ama ürün gerçekten güzel. Çok farklı kulaklıklar kullandım sanırım içlerinde en sorunsuz ve yüksek verim aldığım bu oldu. Sadece mobilitemi kısıtladığı için biraz arada serzeniş yapıyorum fakat kablosu uzun yanlış anlaşılmasın.

Bu kulaklığa bu parayı veren adamın aklından şüphe ederim. Biraz araştırın yurt dışı fiyatı ne, rakiplerinin yurt dışı fiyatı ne artısı eksisi ne ona göre bakın biraz. Ülkemizde Logitech yerli marka gibi tutuluyor, garantisi iyi diye zamanında iyi pr yaptı sanırım.

Bu kulaklığa bu parayı veren adamın aklından şüphe ederim. Biraz araştırın yurt dışı fiyatı ne, rakiplerinin yurt dışı fiyatı ne artısı eksisi ne ona göre bakın biraz. Ülkemizde Logitech yerli marka gibi tutuluyor, garantisi iyi diye zamanında iyi pr yaptı sanırım.
Yurtdışı fiyatı bu seviyelerde zaten, tonla araştırma yaptık, burada kullanıcının ne amaçla kullanacağı önemli. Benim ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir kulaklık olmasaydı almazdım. Ama bu şekilde yorum yaptığınız için ben sizin aklınızdan şüphe ediyorum. Logitech in desteğinden memnun olmayan yoktur sanırım.

Yurtdışı fiyatı bu seviyelerde zaten, tonla araştırma yaptık, burada kullanıcının ne amaçla kullanacağı önemli. Benim ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir kulaklık olmasaydı almazdım. Ama bu şekilde yorum yaptığınız için ben sizin aklınızdan şüphe ediyorum. Logitech in desteğinden memnun olmayan yoktur sanırım.
Çok araştırmışsınız belli :D Çok oyuncu kulaklığı lazımsa gidin 1100 liraya Cloud ya da 700-800’e Cloud Core alın. İki katını verdiğiniz G Pro X’ten nasıl bir randıman bekliyorsunuz? 60-65 Euro’ya satılan kulaklık bu. Cloud 2 de Blackshark V2 de aynı ayarda ve Türkiye’de daha ucuz, hatta daha bile iyileridir. İhtiyaçtan kastınız mic sanırım onu ucuz kulaklıklar da aynı seviyede karşılar. Ses kalitesiyse de aynı kaliteyi alırsınız bu kulaklıklardan. Adam gibi bir markadan güzel bir stüdyo kulaklığı almadıktan sonra ne önemi var bu parayı vermenin? Tonla araştırmayı boşa yapmışsınız.

Geri
Yukarı