Logitech G PRO X kulaklıkta ses ayarları nasıl olmalı?

Daha fazla  
Kulaklığın kendi kablosunu takıyorum ya sağ kulaklık çalışmıyor, ya mikrofon çalışmıyor ya da mikrofondan kendi sesimi duyuyorum. Telefon kablosunu taktığım zaman bazısı düzeliyor bazısı çalışıyor, mesela en son telefon kablosunu taktım ve sağ kulaklıktan ses geliyordu, mikrofon çalışıyordu fakat hem kendi sesimi duyuyordum hem ses çok az geliyordu.,

Gamepower Medusa kullanıyorum şu an, eski kulaklığım. Bunda Windows sesi 2 ve normal bir ses alıyorum fakat G PRO X'te 50-60'da kullanıyorum neredeyse, yazılımı yüklü, kendi kablosundaki + - butonundan sesi artırdım. Ne yapabilirim?

Ve şu yazılımdan bir şey indiremiyorum.

Hesap açtım, G HUB'da girdim bir şey indirmeye bastığım zaman en altta bildirim geliyor "xxx indirilmeye başlatılıyor" falan yazıyordu sanırım tam hatırlamıyorum, şimdi çıkarttım kulaklığı daha sonra o bildirim kırmızı olup indirilemediye dönüyor, lütfen yardım edin. 2600 TL verdim iade etmeye hem üşeniyorum hem paramı geri vermezler diye korkuyorum.

Bir de eğer yazdığım hatalar düzeltilebilirse EQ falan varmış, en uygun hoparlör ayarını atarsanız SS olarak veya yazılı olarak (SS daha iyi olur) çok sevinirim. Mikrofon açısından sorun yok, yayıncı 2 modunu kullanıyorum o iyi gibime geldi. Çok önemli değil zaten mikrofon.

EQ ayarını hem müzik hem oyun açısından atarsanız güzel olur 2 farklı mod yani.

Geri
Yukarı