Logitech G Pro X sağ taraftan ses gelmiyor

Daha fazla  
Kulaklık bugün geldi 2600 TL'ye aldım.
Kulaklığı kendi kulaklık kablosu ile bağladığım zaman sağ taraf ve mic çalışmamaya felan başladı, ben de çözüm olarak ekstra olarak yanında gelen telefon kablosunu takıp daha sonradan kendi kablosuna geçince düzeleceğini gördüm ve bunu denedim fakat bu seferde hem ses az gelmeye başladı (normalde Gamepower Medusa kullanıyor idim ve windows sesi 2 de idi fakat Logitech'de 50-60 civarında kullanıyordum) hem de kendi sesimi duymaya felan başladım.
Yani karşılaştığım sorunlar;
Sağ taraftan ses gelmeme | Sesin az olması | Mic çalışmaması | Kendi sesimi duymam.
Bunların her biri aynı anda olmuyor fakat bi ikisi oluyo bi diğer ikisi oluyo gibi düşünün.
Yazılımından EQ ayarı felan indirmeyi denedim fakat indiremedim. Altta mavi kutunun içinde "XXX indiriliyor" şeklinde bildirim geliyordu sanırım tam hatırlamıyorum kulaklık takılı değil şuan ve sonra Kırmızı bir kutunun içinde "İndirilemedi" bildirimi geldi. Yani herhangi bir ayar indiremiyorum ve yazılımda (G Hub) hesabım kayıtlı.
Sorunları çözmenin yanında ekstra olarak hem müzik hem 3A oyunlar için EQ ayarı ss i atarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı