Logitech G PRO X Superlight 2 kronik sorunlu mu?

deniz.temel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Superlight G PRO X'de kronik sorunu olduğu söyleniyordu. Double Click çift tıklama Switch'lerinde sorun vardı fakat bu Superlight 2'de de bulunuyor mu yoksa bunu 2'de düzelttiler mi?
Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

G PRO Wireless sorunlarini cozerek G PRO X cikardilar, simdi de onun sorunlarini cozup 2000 Hz yapip G PRO X 2 yapmislar. Ben 3-5 ay beklenilmesi taraftariyim kronik sorunlarin ortaya cikmasi icin. Double Click coktan cozuldu fakat diger sorunlarini bilemeyiz.

Bildiğim tek sıkıntı, scroll click aşırı yumuşak olduğu için çok kullanan insanlar memnun değil. Şahsen ben oyunda scroll click kullanmadığım için, tuşun yumuşak olması daha iyi geldi bana.
Şu an alacak olsam WLmouse Beast X bakardım sanırım. Ben aldığımda yoktu.

Merhaba,
Superlight G PRO X'de kronik sorunu olduğu söyleniyordu. Double Click çift tıklama Switch'lerinde sorun vardı fakat bu Superlight 2'de de bulunuyor mu yoksa bunu 2'de düzelttiler mi?

Sorunları şu an yok ama o fiyat bandını asla hak etmiyor. Sora 4K ve Atlantis varken asla tercih olamaz.

Merhaba,
O fiyata alınmaz ben logitech setup dizicektim ama 4.6k fiyatı görünce fazgeçtim. Lazmu Thorn 4K aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı