Logitech G Pro X Superlight Alınır mı?

Hocam benim hala uygulamada bugün olarak gösteriyor ama internet sitesinden kontrol ettiğim zaman 18 Temmuz diyor. Sert yorumlar istiyorlar.

Dediğiniz gibi sitesinden baktım 19 Temmuz gösteriyor bende. Cidden çok ucuza almasak iptal ederdim ürünü o kadar sinir oldum.

Hocam benim hala uygulamada bugün olarak gösteriyor ama internet sitesinden kontrol ettiğim zaman 18 Temmuz diyor. Sert yorumlar istiyorlar.
Dediğiniz gibi sitesinden baktım 19 Temmuz gösteriyor bende. Cidden çok ucuza almasak iptal ederdim ürünü o kadar sinir oldum.

Benim siparişim bugün erken saatlerde geldi. İlk izlenim olarak linç yemeyeceksem eğer, balon olduğunu söyleyebilirim. G703 ile kıyasla kesinlikle alt ürün olarak kalıyor. G703'e tek eksi verebildiğim yer stakezleri. Onun da değişimini yapıp kullanıyorum. +100 TL ekstra masraf sadece.
Mouse acayip garip geldi, birkaç hafta şans vereyim bakalım...

Benim siparişim bugün erken saatlerde geldi. İlk izlenim olarak linç yemeyeceksem eğer, balon olduğunu söyleyebilirim. G703 ile kıyasla kesinlikle alt ürün olarak kalıyor. G703'e tek eksi verebildiğim yer stakezleri. Onun da değişimini yapıp kullanıyorum. +100 TL ekstra masraf sadece.
Neden alt ürün olarak kalıyor ki? Aynı markanın daha iyi ve yeni modeli değil mi superlight?

Switch, Skatez, Ağırlık, Shape farkı var.

Neden alt ürün olarak kalıyor ki? Aynı markanın daha iyi ve yeni modeli değil mi superlight?
Ürünün tek artısı skates genişliği ve hafifliği sanırım. Hafif mouse fanı değilim o yüzden çok etkilemedi beni ama hiç yoktan G703 de olduğu gibi isteğe göre ağırlık ekleme aparatı koysalarmış. Tutuş olarak hiç ergonomik gelmedi. G703 e elim tam oturuyor. Superlight elimde kayboluyor gibi hissediyorum. Tabii ilk izlenim bunlar, birkaç gün sonra belli olur tam düşüncelerim.

Ürünün tek artısı skates genişliği ve hafifliği sanırım. Hafif mouse fanı değilim o yüzden çok etkilemedi beni ama hiç yoktan G703 de olduğu gibi isteğe göre ağırlık ekleme aparatı koysalarmış. Tutuş olarak hiç ergonomik gelmedi. G703'e elim tam oturuyor. Superlight elimde kayboluyor gibi hissediyorum. Tabii ilk izlenim bunlar, birkaç gün sonra belli olur tam düşüncelerim.

Bakalım daha benim elime ulaşmadı beğenmezsem en kötü iade ederim :)

Evet arkadaşlar bugün 12.30 sularında elime ulaştı mouse. İlk izlenimlerim malzeme kalitesi çok iyi, şarj olma süresi çok iyi daha önce ASUS ROG Pugio II kullanıyordum onun arayüzünden şarj anlık gözükmüyordu yani 25-50-75-100 olarak şarj kademeleri gözüküyordu bu da sorun teşkil ediyordu ama bunda anlık gözüküyor o çok hoşuma gitti. Ürün çok hafif sanki elinizde hiçbir şey yokmuş gibi bu çok ama çok hoşuma gitti halbuki nasıl alışacağım diyordum. Eksi olarak ise cidden skatezlerini hiç beğenmedim büyük ihtimalle Wraith skatez alacağım ama şu an genel olarak 8/10 memnunum. 🙂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı