Logitech G PRO X Superlight vs Pulsar Xlite Wireless vs Ninjutso Katana Superlight

halilyurt

Decapat
Daha fazla  
Bu 3 mouse arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Elimde şu an SteelSeries Prime mini Wireless var fakat PC'yi her kapatıp açtığımda bağlantı kopuyor ve dongleını yeniden çıkarıp takmam gerekiyor.

Yemin ediyorum aynı seçenekler arasındayım. Logitech G PRO X Superlight'a daha yakınım ama. Ninjutso'nun Türkiye distribütörü garanti ve servis konusunda baya berbat durumdaymış. Sırf o yüzden. Takip ediyorum konuyu.

abim büyük ihtimalle sen sade ve hafif seviyorsun. Ben yerinde olsam Logitech'i tercih ederdim bir sürü ayar yapılabiliceğini düşünüyorum. Başka mouselara da açıksan eğer sana Logitech 502'yi öneririm. Canavar bir mouse

Ninjutso Katana Superlight, çok daha ucuz ve benzer performans elde ediyorsunuz.

Ninjutso Katana Superlight, çok daha ucuz ve benzer performans elde ediyorsunuz.

Peki bağlantı sorunu oluyor mu mesela benim şu anki farede dongle çıkar tak yapmadan bağlanmıyor böyle sorunlar olur mu?

Abim büyük ihtimalle sen sade ve hafif seviyorsun. Ben yerinde olsam Logitech'i tercih ederdim bir sürü ayar yapılabiliceğini düşünüyorum. Başka mouselara da açıksan eğer sana Logitech 502'yi öneririm. Canavar bir mouse

Sağ olasın kardeşim

Peki bağlantı sorunu oluyor mu mesela benim şu anki farede dongle çıkar tak yapmadan bağlanmıyor böyle sorunlar olur mu?

Sağ olasın kardeşim

O tarz bir bağlantı sorunu olduğunu izlediğim incelemelerden duymadım. Bizzat kullanmadım ama sanmıyorum öyle bir sorun yaşayacağınızı.

Yemin ediyorum aynı seçenekler arasındayım. Logitech G PRO X Superlight'a daha yakınım ama. Ninjutso'nun Türkiye distribütörü garanti ve servis konusunda baya berbat durumdaymış. Sırf o yüzden. Takip ediyorum konuyu.
Değişti Türkiye distribitörü. Eskiden Connectgame di baya sorun yaşayanlar vardı. Artık Wraithesports

Yeni konular

Geri
Yukarı