Logitech G PRO X ve Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu ve SteelSeries Apex Pro alınır mı?

EZH

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Aşağıda belirttiğim şeyler sizce alınır mı? Veya daha iyi bir önerisi olan var mı? Bu ay itibarıyla ekipmanlar dizmeye başladım, Logitech G PRO X ile başladım ve bunlarla devam etmek istiyorum:
Logitech G PRO X superlight kablosuz oyuncu mouse siyah 1.899 TL.
Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu | oyuncu koltuğu 2.399 TL.
SteelSeries Apex Pro İngilizce RGB mekanik TKL Gaming klavye| ITOPYA.COM 2.699 TL.
Toplam = 6997 TL.
Mouse çok güzel eğer bütçe sorun değilse bence alınır daha iyisini kullanmadım. Koltuğu kısa süre deneme fırsatım oldu bence o da gayet güzel. Klavye hakkında fikrim yok.

Mouse harici alınır. Mouse olarak XM2w çıkacak yakında, onu beklemeni tavsiye ederim. Bekleyemem dersen Ninjutso katana superlight öneririm, G PRO X Superlight'dan daha iyi.

Farede daha iyi alternatifler var. Seçtiğin farenin alt skatezleri iyi değil ve switchler kronik sorunlu diye biliyorum.

Skatezler kaygan, optik anahtarlar ile mekaniklerdeki olası sorunları yaşamazsın.

Mouse harici alınır. Mouse olarak XM2w çıkacak yakında, onu beklemeni tavsiye ederim. Bekleyemem dersen Ninjutso katana superlight öneririm, G PRO X Superlight'dan daha iyi.
XM2w ne zaman çıkacak? Ayrıca Ninjutso Katana Superlight sanırım Türkiye'de yok.

Temmuz ortası gibi çıkacak, şu an connectgame'de ön siparişe açılmış durumda. Ninjutso da stokları bitmiş sanırım ben de bulamadım.

XM2W'mi almalıyım yoksa Razer DeathAdder V2 Pro'mu? XM2W'yi pek bir yerde bulamadım, o yüzden sorayım dedim.

XM2W'mi almalıyım yoksa Razer DeathAdder V2 Pro'mu? XM2W'yi pek bir yerde bulamadım, o yüzden sorayım dedim.
Acelen yoksa XM2w ve Razer Viper V2'yi beklemeni tavsiye ederim. Bekleyemem dersen DA v2 Pro veya Viper ultimate gibi mouse'ları tercih edebilirsin, hangisinin eline uyucağını düşünüyorsan artık. Alternatif olarak Pulsar Xlite bakabilirsin.

Acelen yoksa XM2W ve Razer Viper v2'yi beklemeni tavsiye ederim. Bekleyemem dersen da V2 Pro veya Viper Ultimate gibi Mouse'ları tercih edebilirsin, hangisinin eline uyucağını düşünüyorsan artık. Alternatif olarak pulsar xlite bakabilirsin.

Kusura bakmayın, son bir soru daha. XM2W'mi bekleyeyim yoksa RV V2'yi mi?

Geri
Yukarı