Logitech G100s Gaming Mouse İncelemesi

Evet arkadaşlar bu incelemem de düşük bütçeli kullanıcılar için ideal bir ürün olan Logitech G100s Gaming Mouse'unu anlatmaya çalışacağım. Ürünü GittiGidiyor sitesinden 51 TL'ye satın aldım. (Çoğu yerde fiyat biraz daha fazla) Üründen memnun muyum? Henüz bir karar veremedim. Çünkü ürün elime yeni ulaştı ve deneme fırsatım olmadı. Neyse ürünün özelliklerine geçelim isterseniz?

mLoJBWc.jpg

l3qVUho.jpg

Resimlerde görüleceği üzere, Delta sensör teknolojisi barındıran üründe, mouse'u ne kadar hızlı hareket ettirirseniz ettirin, en doğru tepkiyi vermesi üzerine tasarlanmıştır. Benim ilk dikkatimi çeken özelliklerinden biri buydu.
Ultra dayanıklı tasarıma sahip olan bu mouse 20 milyon tıklamaya karşı dayanıklı özelliği ile de öne çıkıyor.
Mouse'un üzerinde olan çizgiler ise bir oyucunun genel olarak bastığı kısımları baz alınarak çizilmiş.
Oyun içerisinde de mouse'un üzerinde bulunan bir tuşla hassasiyeti değiştirebiliyor olmak güzel bir şey.

4VhrMtT.jpg

kVYzanm.jpg

Tüm bu özelliklerin içinden sıyrılıp gelen bir diğer ayrıntı 2 milisaniye rapor süresi olması. Standart bir USB Mouse'tan 8 kata kadar daha hızlı komut algılanıyor.

e2hXOBN.jpg

4uC2jae.jpg

jlo9PGU.jpg

jNuCluR.jpg

Kutu içeriğinden bahsedecek olursam :

-Mouse'un kendisi.
-Bir adet Setup Guide kitapçığı.
-Bir adet Önemli Bilgiler adlı küçük kitapçık.

Kutu içerisinde pek fazla bir şey yok. Zaten bir mouse kutusunun içerisinden (fazla kaliteli ve pahalı olmadıktan sonra) başka neler çıkabilir ki? :)

Ürünün teknik özelliklerine kısa bir göz atalım.

cOVF4te.jpg

Gaming Mouselarda özellikle Profesyonel oyuncuların dikkat ettiği noktalardan biri de DPI hızı. 2500 DPI'a kadar destek sağlayan bu mouse oldukça tatmin edici hıza sahip. 250 ila 2500 DPI arasında rahatlıkla geçiş yapılabiliyor.

Ürün 3 yıl garantili olup, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve hatta ve hatta Windows XP'de bile çalışmakta.

Sonuç olarak : Ürün düşük bütçeli kullanıcıların alabileceği düzeyde. Ürünü henüz test etme fırsatım olmadı, ancak gördüklerim açısından zannediyorum ki, aldığıma hiç pişman olmayacağım bir ürün. Fiyat/Performans olarak benim tavsiyem Logitech G100s Gaming Mouse.

Zalman K-300M. Aldığıma pişman olduğum bir klavye. Gaming ile pek bir alakası yok. Ama benim amacım Gaming bir model olduğu için pişman oldum. Yoksa klavye güzel. Fena klavye değildir. :)

Bende g100 modeli var herşey güzelde şu g300 modelindeki gibi tam kavrayamıyorsun ben 20 tl'ye teknosa'dan almıştım eski farem bozuldu diye :D Ama fiyatına göre hakkını veriyor mousepad olmadıktan sonra işe yaramıyor ama.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı