Logitech G102/203 vs Performax Xotran

Hocam selam, fare geldi kullanmaya başladım ama yazılımı güvenilir mi ? Norton uyarı verdi de emin olamadım.
Resmi siteden indirdiyseniz sorun yoktur hocam. False positivedir büyük ihtimalle. Sonuçta donanıma müdahale ediyor. İstisna olarak ekleyebilirsiniz yazılımı.

Resmi siteden indirdiyseniz sorun yoktur hocam. False positivedir büyük ihtimalle. Sonuçta donanıma müdahale ediyor. İstisna olarak ekleyebilirsiniz yazılımı.
Tamamdır hocam, son olarak faredeki gizli tuşu valorantta grup sohbeti için atayamadım onu nasıl yaparım biliyor musun?

Tamamdır hocam, son olarak faredeki gizli tuşu valorantta grup sohbeti için atayamadım onu nasıl yaparım biliyor musun?
Gizli tuş derken hangi tuşu kastettiğinizi anlayamadım, sohbeti mouse tuşuna atamak yerine yazılımdan mouse tuşunu sohbet tuşuna atayabilirsiniz.

Fiyati disinda onerilebilecek pek bir tarafi yok Performax Xotran'in, forumda neden bu kadar begeniliyor anlamak zor acikcasi. Sekli sacma sapan, herkese uymayabilecek bir sekil. Her konuda yerden yere vurulan 20m omron switchler ki bence kotu olmasinda bunun etkisi en az, kablosu sert, skatezler kotu, ayrica oldukca agir.

Merhabalar maksimum 500 tl ye kadar arada valorant gibi oyunlar oynamak için Palm tutuş ortalama 20cm el için mouse tavsiye eder misiniz?

Hocam seni hep görüyorum bu mouse ile ilgili konularda benim G203 çift tıklama scroll sorunu çıkardı paramda yok Xotran alsam bir 2 sene daha idare eder MI1000 Hz mi oda CS:GO oynayacağım tutuş vs önemli değil benim için ve scrolu da fazla kullanacağım.
Galaxy hocam banlı bir sürelik. Beni etiketleyin onun yerine. Xotran'ın scrollü güzel değil çift tıklama yine olma ihtimali var Omron 20M var sonuçta. Ama 100 TL'lik mouse ve 3327 sensörü var. Biz o yüzden öneriyoruz.

Galaxy hocam banlı bir sürelik. Beni etiketleyin onun yerine. Xotran'ın scrollü güzel değil çift tıklama yine olma ihtimali var Omron 20M var sonuçta. Ama 100 TL'lik mouse ve 3327 sensörü var. Biz o yüzden öneriyoruz.

Anladım hocam üniversiteye gideceğim seneye 1 2 sene daha idare eder mi CS 1.6 filan oynuyorum sgs filan yapıyoruz orada da o yüzden.

Geri
Yukarı