Logitech G102 alınır mı?

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12500H
RTX 3050Ti 4 GB
1X8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
144 HZ IPS Panel
HP Victus 16 - D1045NT
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Mouse almayı düşünüyordum ve biraz da uygun fiyatlı olduğundan dolayı G102 almayı düşünüyorum. Kullananlar konuya yazarlar ise sevinirim.

Yillarca kullandim, bir sure sonra sol tik cift tikliyor basili tutma konusunda sikintili oluyor ama onun disinda bayağı guzel mouse tavsiye ederim. Hatta simdi G305 kullanıyorum, 102'nin aynisi ama kablosuz.

Alınmaz.

Peki bu gönderdiğiniz linkte ki fare nasıldır hocam önerir misiniz? Alırsam 1.5-2 yıl kullanacağım çünkü.

Ben yaklaşık 4 yıl kullandım. En son geçtiğimiz hafta çift tıklama probleminden ötürü switchleri değiştireyim dedim ama değiştirirken alttaki skateze ciddi zarar verdim. Tekrar skatez almaktansa gidip Steelseries Prime aldım. G102 alacaktım yine ama sensör olarak eski vs. dediler. Şimdilik Prime'dan memnunum. Bütçe varsa tavsiye ederim.

Guzel mouse ve bu fiyata pek de bir tercih yok zaten.
Hocam önerme sebebiniz nedir?
Ben yaklaşık 4 yıl kullandım. En son geçtiğimiz hafta çift tıklama probleminden ötürü switchleri değiştireyim dedim ama değiştirirken alttaki skateze ciddi zarar verdim. Tekrar skatez almaktansa gidip Steelseries Prime aldım. G102 alacaktım yine ama sensör olarak eski vs. dediler. Şimdilik Prime'dan memnunum. Bütçe varsa tavsiye ederim.
G102'yi de yazılım desteğiyle ışıklarını ayarlayabildiğin için düşünüyordum. Peki elinize oturumu nasıldı G102'nin?

G102'yi de yazılım desteğiyle ışıklarını ayarlayabildiğin için düşünüyordum. Peki elinize oturumu nasıldı G102'nin?
Sırf ışık için tercih etmem şahsen. Ama ele oturuş açısından çok beğendim. Benim için tek dezavantajı şu oldu. G102'de bazen fareyi uzak mesafeye taşırken kaydırarak değil de kaldırıp götürüyordum uzak yere. Steelseries Prime ile böyle kaldırıp bırakmak zor oluyor. Ama tabiri caizse cuk diye oturuyor el, alışması çok kolay oldu.

Geri
Yukarı