Logitech G102 alınır mı?

Yer falan aradığım yok incelemelerine bakarsanız anlarsınız çıktığı yıllar fiyatına göre güzel bir üründü. Şu an kötü bir ürün eski ve sensörü çok da iyi olan bir model değil SS Prime ve M300s gibi modeller varken alınmaz.

Tamamdır o zaman siz o modelleri kullanabilirsiniz ben G102 kullanacağım :D

O zaman G102 önerisi yapma burada millete G102 tek önermeyen ben değilim ezbere konuşma.

Sen G102 kullan adamın bütçesindeki M300s ve SS Prime G102 gibi bir modeli ezer geçer bu adamın bütçesini en iyi şekilde kullanması lazım en iyi şekilde de G102 alarak kullanmaz G102 alırsa en kötü şekilde kullanmış olur. Dediğim gibi çıktığı yıllar iyi ve tutan bir modeldi fakat yıl olmuş 2024 SS Prime gibi modeller varken yüzüne bile bakılmaz.

Dostum konuyu farklı yerlere çekme konu sahibi sadece ürünü sordu bende fikrimi belirttim ne uzattın gece gece.

Konuyu farklı yere falan çektiğim yok bir ürün öneriyorsunuz tamam ama kötü dedikçe iyi deyip ne kadar memnun kaldığınızı belirtiyorsunuz. Bu kadar uzatmaya gerek yoktu zaten. İyi geceler.

Kral KB-R310 adlı Rampage setinin mouseunu kullanıyorum kaç Hz bu mouse bir bakabilir misin çünkü bu yeterli FPS'imin düşmesini istemem.

Gidip öyle bir set aldıysanız çok büyük hata yaptınız haberiniz olsun hocam. Ayrıca Hz ile alakalı yazan bir yer göremedim o mouse hakkında.

Gidip öyle bir set aldıysanız çok büyük hata yaptınız haberiniz olsun hocam. Ayrıca Hz ile alakalı yazan bir yer göremedim o mouse hakkında.

Reis aldım bile M300s sadece soruyorum FPS'im düşmesin diye çünkü ben bu polling rateden memnunum. Hocam bir de kullandığım mouse pad biraz kalitesiz. Skatezleri eskitirmi veya zarar verir mi mouse padim Razer logolu ama sahte işte.

Geri
Yukarı