Logitech G102 benzeri oyuncu faresi?

Mrf

Kilopat
Daha fazla  
Uzun zamandır (yaklaşık 3-4 sene) Logitech'in G100s adlı oyuncu faresini kullanmaktayım. Zamanında çok uygun bir fiyata almıştım bir daha almak istediğimde satılmadığını gördüm. Geçen günlerde G102 oyuncu faresini elime alınca direk aklıma G100s modeli geldi zira çok benziyor; el tutuş olsun, boyutu olsun. Fiyatı biraz fazla geldi bana, daha uygun fiyata buna benzer el tutuşa, boyuta sahip bir mouse daha var mı?

G102 alabileceğiniz en uygun mouse. Hazır eski mouse ile çok benzer ise eliniz de alışmışken alın. G300S'ten G502'ye geçtim, 3 ay boyunca el ağrısı yaşadım. (Alışma sürecinde) şimdi iyiyim ama 3 ay boşa gitmiş gibi hissediyorum. G102 alın geçin rahat olur sizin için.

Rahatlıktan taviz vermeyelim, paraya kıyıp alacağız artık. Aslında 130 lira simdiki dolar kurunu düşününce çok da fazla değilmiş.

Dolar kurunu düşününce çok gelmiyor birde aldıktan sonra bakın :) parasını sonuna kadar hakediyor bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı