Logitech G102 çift tıklıyor

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
Son zamanlarda faremde bir sorun olduğunu farkettim.
Windows 20H2 sürümüne yükselttikten sonra faremin sol tıkında temassızlık gibi bir şey hissettim.
Rocket League oyununda Turbo'ya bastığımda nadiren saniyelik, kesilip geri geliyordu.
Sonra internette "mouse click test" sitelerine girdim.
Ve şunu fark ettim: 1 kez bastığımda nadiren 2 kez algılıyor.
Sorularım şu: Bu sorun neden var?
Fareyi alalı 3 ay falan oldu ve ona çok iyi baktığıma inanıyorum.
Sizce Windows 20H2 sürümünden mi kaynaklı?
Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Bir arkadaşım da 20H2'ye geçince fare ile sağ tık sorunu yaşadığını söylemişti. Benim farem Logitech G102, arkadaşımınki ise Corsair Harpoon.

Son düzenleme:
Logitech destek ile iletişime geçin. Aynı sorun 1.5 sene ortaya çıktı bende. Logitech Desteğe yazdım ürünü kaydettikten sonra. Gerekli şeyleri temin ettikten sonra video ve resim olarak fatura seri no vs. yenisini yolladılar. Ellerinde aynı modelden yokmuş G305 yolladır. Görüp göreceğiniz en iyi teknik servis diyebilirim. Eskisini de geri almadılar.

Logitech destek ile iletişime geçin. Aynı sorun 1.5 sene ortaya çıktı bende. Logitech Desteğe yazdım ürünü kaydettikten sonra. Gerekli şeyleri temin ettikten sonra video ve resim olarak fatura seri no vs. yenisini yolladılar. Ellerinde aynı modelden yokmuş G305 yolladır. Görüp göreceğiniz en iyi teknik servis diyebilirim. Eskisini de geri almadılar.
Tam olarak hangi bilgileri aldılar?

Logitech'in o mouse'u ile ilgili çift tıklama sorunu yaşadığını söyleyenler vardı. İşletim sistemi yüzünden olma ihtimali bana pek mantıklı gelmiyor.

G102 prodigy modelinde çift tıklama sorunu olabiliyor. O yüzden yenileyip lightsync modelini çıkardılar. Servisle iletişime geçip gönderirseniz büyük ihtimal yenisini göndereceklerdir. Hiç olmadı tamir edilir.

Logitech'in o mouse'u ile ilgili çift tıklama sorunu yaşadığını söyleyenler vardı. İşletim sistemi yüzünden olma ihtimali bana pek mantıklı gelmiyor.
Bencede.
Fakat arkadaşımın benzer sorunu yaşadığı için şüphelendim.
Desteğe yarın yazıcağım.
Gelişmeleri aktarırım.
@ThePunisher90 eğer sorunum çözülürse çözüldü olarak işaretleyeceğim.

G102 prodigy modelinde çift tıklama sorunu olabiliyor. O yüzden yenileyip lightsync modelini çıkardılar. Servisle iletişime geçip gönderirseniz büyük ihtimal yenisini göndereceklerdir. Hiç olmadı tamir edilir.
Gerçekten lightsync ile bu sorunu düzeltmişlerdir umarım. Mediamarkt'dan g203 aldım. Umarım öyle bir sorunla karşılaşmam.

Yenisi olarak "Lightsync" modelini mi gönderirler?

Yeni konular

Geri
Yukarı