Logitech G102 Lightsync alınır mı?

Bütçeyi arttırmadan 200 olduğunu farz edersek kesinlikle Katar Pro derim ben. 9-10 Ay kadar önce G203 Lightsync modelini almıştım ve 8. Ayın sonlarına doğru tekerlek seğirmeye başladı. Katar Pro'ya geçtim bende. Driver açısından Logitech kat ve kat daha iyi. iCUE çok karışık geldi bana nedense. Şuan 1-2 aydır Katar Pro kullanıyorum ve memnunum. Ama tabi marka fan boyluğu ve RGB takıntınız varsa alabilirsiniz G102.

Kanka farklı bir mouse ile karıştırıyor olabilirim ama benim bildiğim kullananların çoğu o mouse ile flick atılmaya çalışıldığında kesildiğini söylüyorlar.
Kim söylüyor kesildiğini? Ben hiç öyle bir şikayet görmedim. Sensör olarak G102 den daha iyi. G102 Prodigy kullanıcısı olarak o bile kesilmezken teknik özellik olarak daha iyi olan Katar Pro neden kesilsin?
Fiyatına göre daha iyi fareler var mesela Katar Pro indirimleri takip edip G102'den daha güzel bir fareyi aynı fiyata alabilirsiniz.
Şuan zaten daha ucuz ve daha iyi. 133 TL. Zaman zaman Amazon üzerinde 120 TL ye kadar düşüyor.

Kim söylüyor kesildiğini? Ben hiç öyle bir şikayet görmedim. Sensör olarak G102 den daha iyi. G102 Prodigy kullanıcısı olarak o bile kesilmezken teknik özellik olarak daha iyi olan Katar Pro neden kesilsin?

Şuan zaten daha ucuz ve daha iyi. 133 TL. Zaman zaman Amazon üzerinde 120 TL ye kadar düşüyor.
Pardon kardeşim tipi benzediği için karıştırmışım , şimdi baktım o değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı