Logitech G102 Lightsync alınır mı?

Elin küçükse tam senlik diyebilirim. 1.5 Yıldır kullanıyorum çok iyi. Yakında değiştirip G305 alacağım. Sanırım aynı modelin Kablosuzu. Kablo beni çok bunaltıyor

Elin küçükse tam senlik diyebilirim. 1.5 yıldır kullanıyorum çok iyi. Yakında değiştirip G305 alacağım. Sanırım aynı modelin kablosuzu. Kablo beni çok bunaltıyor

Hocam peki oyunlarda nasıl? farkları nedir? daha iyi mi reflex atılıyor mu? anlatırsanız çok sevinirim param boşa gitmesin.

Hocam peki oyunlarda nasıl? farkları nedir? daha iyi mi reflex atılıyor mu? anlatırsanız çok sevinirim param boşa gitmesin.
Açıkçası benim kullandığım ilk mouse bu. O yüzden başka mouselar ile kıyaslayamam. Oyuncu farelerinde en büyük sıkıntım elime büyük gelmeleri veya kaba tasarıma sahip olmalarıydı. Bunu gördüğüm an dedim ki alırım. Oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. Gecikme vb. yok zaten. Gayet güzel eğlenceli tatlı bir mouse

Anladım hocam teşekkürler yardım ettiğiniz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…