Logitech G102 Lightsync Nasıldır?

Mmelih

Hectopat
Linkteki ürünü biraz önce sipariş ettim. SS Rival 105 vardı 250 liraya. Kararsız kaldım, bunu aldım. Bu aldığım ürün G203 Lightsync mi yani yeni modeli olan mı yoksa eski G102 Prodigy mi? Bunu alma, şunu al dediğiniz tavsiyelerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki ürünü biraz önce sipariş ettim. SS Rival 105 vardı 250 liraya. Kararsız kaldım, bunu aldım. Bu aldığım ürün G203 lightsync mi yani yeni modeli olan mı yoksa eski G102 Prodigy mi? Bunu alma, şunu al dediğiniz tavsiyelerinize de açığım.

G102'yi alalı 1.5 yıl oldu. Tam bir F/P ürünü. G203'e baktım onu alabilirsin yeni çıkmış büyük ihtimal çünkü hiç görmedim.

G102 ile G203 tamamen aynı hiçbir farkları yok. Birisi Avrupa adı diğeri Asya adı gibi bir şeydi yanlış bilmiyorsam.
Bence lightsync al. Eskiden double Click sorunu falan var diyorlardı. Onları düzelttiler diye biliyorum. Bir de lightsync modelinde RGB'sine gökkuşağı efekti eklediler.

G102'yi alalı 1.5 yıl oldu. Tam bir F/P ürünü. G203'e baktım onu alabilirsin yeni çıkmış büyük ihtimal çünkü hiç görmedim.
Anladım teşekkür ederim.
G102 ile G203 tamamen aynı hiçbir farkları yok. Birisi Avrupa adı diğeri Asya adı gibi bir şeydi yanlış bilmiyorsam.
Ben de böyle okudum. G203 yenilenmiş hali diyorlar da. Bu da 203 oluyor o zaman galiba? Linktekini aldım ben de, doğru ürün mü emin olamadım.

Geri
Yukarı