Logitech G102 nedenli oyun kasıyor

anilbuldu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen / Görüntü Yönetmeni
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. Daha önce hiç karşılaşmadım hatta başkalarından da duymadığım bir problemle karşı karşıyayım. Durum şu ki yıllardır oynadığım bir oyun var, cabal Online. Oyuna girdikten bir müddet sonra Mouse'u her hareket ettirdiğimde inanılmaz bir şekilde kasma yaşanıyor, e mmo oyunları da mouse kullanmadan oynanmıyor haliyle. Hatta şöyle ki mouse sadece boştayken hareket ettirince bu kasmalar meydana gelmekte, ne kadar hızlı mouse hareketi varsa o kadar çok kasma oluyor, mouse sağ butonuna basılı tutarak çevreye bakarken hiçbir şekilde kasma yok, Mouse'a dokunamadığım zamanlarda da kasma yok. Kullandığım mouse Logitech G102 Lightsync, 750 DPI, 6/11 Windows hassasiyeti ve işaretçi hassasiyeti aktif olarak 1000MHz iletim hızıyla oynamaktayım, iletim hızını düşürdüğüm zaman kasma bir müddetliğine geçiyor ve biraz zaman geçince tekrar başlıyor, işaretçi hassasiyeti açık/kapalı her iki türlü denedim olmadı, DPI düşük/yüksek denedim olmadı, iletim hızı düşük/yüksek denedim olmadı. CS:GO, PUBG gibi FPS oyunlarını da oynamaktayım ve bu oyunlarda bir problem yaşamıyorum. Nedir bunun çözümü bilen arkadaşlar var mı?

Mouseden oyun kasması mı? Garip.
Evet hocam mouse kaynaklı oyun kasması. İnanılmaz garip gerçekten fakat malesef gerçek...
Oyunla alakalı bir sorun olabilir mi? Başka bir mouse takıp o oyunda deneme imkanınız varsa deneyin.
Başka bir mouse deneme imkanım yarın için olabilir tabii, muhakkak deneyeceğim
Oyunla alakalı bir sorun olabilir mi? Başka bir mouse takıp o oyunda deneme imkanınız varsa deneyin.
Logitech G502 mouse ile denedim ve sorun daha kötü bir hal aldı, G102'den daha çok kasma yapıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı