Logitech G102 Prodigy Mouse 60TL'ye Düştü

Merhabalar, dün akşam şans eseri gördüğüm bir şeyi sizinle paylaşmak istedim D&R'da gezerken Logitech'in G102 oyuncu mousesini gördüm ve fiyatı 60TL ye inmişti ki bildiğiniz gibi normal fiyatı 130TL civarlarında.
Buyrunuz efendim link;
Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse 910-004939

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bu aralar mouse bakıyordum. Eğer bu fiyata ise kesinlikle şimdi alırım da orijinal mi değil mi bende pek anlayamadım. Satan yerde bilinen bir yer yani bir sorun olacağını pek sanmıyorum açıkçası.
@Halil1905 dediğine katılıyorum. Önceden de 69₺ gibi bir fiyatı varmış. Aşağı yukarı 150₺ bunlar. Arada kaldım almak konusunda. Bu fiyata kesinlikle kaçmaz.

Son düzenleme:
Aslında bu aralar mouse bakıyordum. Eğer bu fiyata ise kesinlikle şimdi alırım da orijinal mi değil mi bende pek anlayamadım. Satan yerde bilinen bir yer yani bir sorun olacağını pek sanmıyorum açıkçası.
@Halil1905 dediğine katılıyorum. Önceden de 69₺ gibi bir fiyatı varmış. Aşağı yukarı 150₺ bunlar. Arada kaldım almak konusunda. Bu fiyata kesinlikle kaçmaz.
Bende almayı düşünüyorum. Yarına kadar indirim devam ederse alacağım.

Gerçekten çok iyi bir indirim fakat fiyat daha önceden 69 TL imiş site de acaba çakma ürün olmasın ?
Koskoca D&R çakma ürün olması söz konusu bile değil.

Bi' üç kağıtçılığı yoksa çok çok iyi indirim. Alacaklar kaçırmasın kesinlikle.
Dostum dediğim gibi D&R internetten güvenmiyosan mağzalarınada gidebilirsin.

Maalesef banklar kapalı bugün karta para yatıramadım. Pazartesiye kadar ürün indirimde kalır mı acaba ?

Maalesef banklar kapalı bugün karta para yatıramadım. Pazartesiye kadar ürün indirimde kalır mı acaba ?
Bitiş tarihini yazmamışlar. Umarım indirim devam eder. Büyük bir ihtimal devam eder. Eğer yakın zamanda bitseydi tarih falan yazarlardı diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı