Logitech G102 sahte mi?

1622272524705.png
1622272524705.png

Ürünün sahte, sensör etrafında teflon taban da yok. Logitech ürünlerinde hiçbir zaman birleştirme kısımları o kadar aralıklı olmaz, tuşlar ile gövde arasında olması gerekenden fazla aralık var. G102'nin sensörü lazer değil, ışık görünmemesi gerekiyor. RGB kalitesi sünnet çocuğunun yatak aydınlatması gibi değil. Tüm bu sebeplerle ürününüzü iade edin, kesinlikle sahte.

Satıcı iadeyi kutudaki küçücük bir yırtık yüzünden reddederse aylarca uğraş dur şimdi THH ile. Of arkadaş ya…

Bana da sahte gibi geldi. Bende de G102 var ama onun gövdesinde bu kadar boşluk yok ve aydınlatması daha kaliteli duruyor.
Satıcı iadeyi kutudaki küçücük bir yırtık yüzünden reddederse aylarca uğraş dur şimdi THH ile. Of arkadaş ya…
Hepsiburada'nın sizi mağdur edeceğini sanmıyorum. Mümkünse iade etmeden önce Logitech ile iletişim kurup durumu kanıtlarıyla beraber anlatın. Belki sizdeki sahte ürünü isteyip, size kendileri ürün yollarlar. Olmazsa iade edersiniz.

Bende trendyoldan aynı ürünü aldım yorumlara baktım hep aynı kişiler tarafından olumlu yazılar yazılmış ve logitech sitesinden ürünün seri numarasını girince ürün bulunmuyor ayrıca ghub da da gözükmüyor

Bende trendyoldan aynı ürünü aldım yorumlara baktım hep aynı kişiler tarafından olumlu yazılar yazılmış ve logitech sitesinden ürünün seri numarasını girince ürün bulunmuyor ayrıca ghub da da gözükmüyor

Hocam toplu scam yedik ya... Büyük vurgun :D

Geri
Yukarı