Logitech G102 ve G203 arasındaki fark var mı?

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aynı mouse bazı yerlerde Logitech G102 bazı yerlerde Logitech G203 adıyla satılıyor, aralarında bir fark var mı? Bir de bu Mouse'un Light Sync modeli var bu model nedir? RGB'ler daha mı kapsamlı bir de bu RGB'leri uygulamadan kontrol edebiliyor muyuz?

Peki bunlardan hangisi daha uzun ömürlü, daha ergonomik ve daha oyun odaklıdır? (Orta ve büyük eli olanlar için)

Rampage Smx-r70 Blaze Usb 6400dpi Rgb Macrolu Gaming Oyuncu Mouse SMX-R70 --- 209 TL​

Logitech G G102 Kablolu Oyuncu Mouse, LIGHTSYNC RGB Aydınlatma, 8.000 DPI, 6 Programlanabilir Tuş, Beyaz --- 269 TL​

Asus Tuf Gaming M3 Aura Sync RGB Oyuncu Mouse --- 286 TL​

SteelSeries Rival 3 Gaming Mouse , 8,500 Cpı Truemove Core Optik Sensör , 6 Adet Programlanabilir Tuş , Prism Rgb Aydınlatma --- 329 TL​

Son düzenleme:
Peki bunlardan hangisi daha uzun ömürlü, daha ergonomik ve daha oyun odaklıdır? (orta ve büyük eli olanlar için)

Rampage SMX-R70 blaze USB 6400DPI RGB macrolu Gaming oyuncu mouse SMX-R70 --- 209 TL​

Logitech G G102 kablolu oyuncu mouse, Lightsync RGB aydınlatma, 8.000 DPI, 6 programlanabilir tuş, beyaz --- 269 TL​

ASUS TUF Gaming M3 Aura Sync RGB oyuncu mouse --- 286 TL​

SteelSeries Rival 3 Gaming mouse, 8,500 CPI truemove Core optik sensör, 6 adet programlanabilir tuş, Prism RGB aydınlatma --- 329 TL​

Kanka Logitech G102 aldım geçen yaz 180 TL'ye mi ne bence bayağı iyi mouse diğerlerini bilmiyorum karşılaştırma yapamam ama G102 bence çok güzel.

Kanka Logitech G102 aldım geçen yaz 180 TL'ye mi ne bence bayağı iyi mouse diğerlerini bilmiyorum karşılaştırma yapamam ama G102 bence çok güzel.

Yanıtınız için çok teşekkürler. Bende sonunda G102 almaya karar verip mağazaya gittim -stokta kalmadığını öğrenince😢- G203 ile eve döndüm. Aynen gerçekten çok güzel. Touchpad ile parmakları törpüleyip durmuşum kaç zamandır🤦‍♂️.

Yeni konular

Geri
Yukarı