Logitech G102 vs G300S

Kaç yıldır piyasada var bu G300S ya? Logitech'in alınmaması gereken ürünlerinin başında G300S gelir. Bu kadar rahatsız edici yapısı olan bir fare kullanmadım.

Sol ve sağ click üzerine neden makro tuşu konulur ki? Deneme fırsatım oldu, çok kötü bir mouse. İç yapısını bilmem ama konforun "K"si yok.

İkisi de güzel fareler. Ben 4 yıl oldu G300S kullanıyorum hala bir sorununu görmedim. Gerçekten çok sağlam fare fakat G102 daha iyi diyenler olmuştu. G102 tahminimce en az G300S kadar iyi bir faredir.

4 tane G300S kullandım 4'ünde de aynı sorun, yok çift tıklıyor yok sertleşiyor yok basmıyor yok Switch çalışmıyor, illallah ettim en sonunda, siz sorun yaşamıyorsunuz diye bir ürün sorunsuz olmuyor, G300S sorunlu bir faredir, giderim yerine 70 lira Rampage alırım daha az sorun çıkarır (Hatta şu anda sırf G300S kullanmamak için Rampage mouse aldım).

Dostum fps oyunlari oynayacaksan bu 2 fareyi de önermem. Hem sensörleri iyi değil hem G300s sorunlu bir faredir. Bence sen bana bütçeni söyle ben sana güzel bir fare önereyim.

4 tane G300S kullandım 4'ünde de aynı sorun, yok çift tıklıyor yok sertleşiyor yok basmıyor yok Switch çalışmıyor, illallah ettim en sonunda, siz sorun yaşamıyorsunuz diye bir ürün sorunsuz olmuyor, G300S sorunlu bir faredir, giderim yerine 70 lira Rampage alırım daha az sorun çıkarır (Hatta şu anda sırf G300S kullanmamak için Rampage mouse aldım).
Bu kadar abartmanın bir manası var mı peki? Ben mükemmel bir fare olduğunu iddia etmedim. Yıllardır kullanıp, memnun olduğumu belirttim. Bu kadar yıl beni yüz üstü bırakmadıysa benim için "sağlam" bir faredir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı