Logitech G102’den iyisi var mı?

Hocam modelleri karıştırdımda ben ayrı ayrı link olarak atabilir misin? G Pro olarak araştırdığım zaman kablosuz model çıkıyor G102 olarak aradığımda ise 180TL bir fiyat var. Bütçe konusunda sıkıntım yok hangisini alıyım? Hangisinde 3366 sensör var?
Yok sanırım kalmamış artık G Pro. Logitech üretimini durdurmuş ve G Pro Hero ile devam ediyor olabilir. O da ülkemizde yok.
G102'deki sensörün neredeyse G Pro kadar iyi olduğu söyleniyor.
G102, Hepsiburada'da 150 Liraydı 2 gün boyunca şuan fiyatı 180 Lira olmuş KDV indirimi bitince.

Şekli konusunda rahat edebileceğinizi düşünüyorsanız G102'yi alın.

Yok sanırım kalmamış artık G Pro. Logitech üretimini durdurmuş ve G Pro Hero ile devam ediyor olabilir. O da ülkemizde yok.
G102'deki sensörün neredeyse G Pro kadar iyi olduğu söyleniyor.
G102, Hepsiburada'da 150 Liraydı 2 gün boyunca şuan fiyatı 180 Lira olmuş KDV indirimi bitince.

Şekli konusunda rahat edebileceğinizi düşünüyorsanız G102'yi alın.
Hocam merhaba tekrar, Fareyi satın aldım ama kafama takılan bir konu var. Görseldeki modeli aldım herhangi bir yerinde Prodigy yazısı yok bu PRO modeli olmadığı anlamına mı geliyor? Youtube’da kutu açılışlarında kutularda G102 Prodigy yazıyor. 180TL’ye aldım bugün.
-
Farenin arka yüzeyinde Prodigy yazıyormuş

Dosya Ekleri

• 0E0CFC31-8AC8-46B2-AC07-1CC288A75D31.jpeg
    0E0CFC31-8AC8-46B2-AC07-1CC288A75D31.jpeg
    885 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:
Hocam merhaba tekrar, Fareyi satın aldım ama kafama takılan bir konu var. Görseldeki modeli aldım herhangi bir yerinde Prodigy yazısı yok bu PRO modeli olmadığı anlamına mı geliyor? Youtube’da kutu açılışlarında kutularda G102 Prodigy yazıyor. 180TL’ye aldım bugün.
Logitech yeni sürümünü çıkarmış. Eski kutusu bu şekilde değildi.
Eski sürüm 6.000 DPI'a kadar destekliyordu sonra firmware güncellemesi ile 8.000'e çıkarmışlardı. Sizin aldığınızı direk 8.000 DPI olarak satıyorlar.
İnternette yenilediklerine dair hiç bir şey bulamadım çok ilginç.
Logitech G102 Prodigy ve Logitech G Pro farklı ürünlerdi. Hayırlı olsun.

Logitech yeni sürümünü çıkarmış. Eski kutusu bu şekilde değildi.
Eski sürüm 6.000 DPI'a kadar destekliyordu sonra firmware güncellemesi ile 8.000'e çıkarmışlardı. Sizin aldığınızı direk 8.000 DPI olarak satıyorlar.
İnternette yenilediklerine dair hiç bir şey bulamadım çok ilginç.
Logitech G102 Prodigy ve Logitech G Pro farklı ürünlerdi. Hayırlı olsun.
Evet bende şaşırdım araştırdığım zaman kutuda Pro yazıyor 6.000DPI gözüküyor hepsiburada açıklama kısmındada 6.000 yazıyor bendeki modelde 8.000 yazmakta o yüzden şaşırdım, teşekkür ederim :) G pro dediğiniz modelide gördüm bugün 305 oluyor sanırım kablosuz oyuncu faresi olmaz düşüncesiyle almadım 😂

Evet bende şaşırdım araştırdığım zaman kutuda Pro yazıyor 6.000DPI gözüküyor hepsiburada açıklama kısmındada 6.000 yazıyor bendeki modelde 8.000 yazmakta o yüzden şaşırdım, teşekkür ederim :) G pro dediğiniz modelide gördüm bugün 305 oluyor sanırım kablosuz oyuncu faresi olmaz düşüncesiyle almadım 😂
Logitech G Pro Wireless ülkemizde satılmıyor henüz. Logitech G Pro'nun satışı durmuş. G102'nin örgülü kablolu ve daha iyi sensörlü versiyonuydu. Logitech'in Lightspeed teknolojisi kablolularla aynı performansı veriyor :)

@FinnPUBG Merhaba. Mouseden memnun musun acaba ? Ben de G102 almayı düşüyorum. İndirimde bulabilirsem 150TL civarına alacağım. Sadece o fiyata yine o şekilde güzel kaliteli bulabilir miyim diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı