Logitech G102'den Rampage SMX R-13'e Geçmek

Motodos

Hectopat
Öncelikle merhaba, ben Rampage SMX R-13 faresini almayı düşünüyordum fakat bana şiddetle Logitech G102 tavsiye ettiler. Ben de G102 aldım. Mouse güzel fakat korktuğum başıma geldi ve fare elime ufak geldi. Ben de sadece elime ufak geldiği için SMX R-13'e geçsem mi geçmesem mi kararsız kaldım. Geçmek isteme sebebim:
İki fare de 1000Hz 1ms değerlerine sahip. Ayrıca SMX R-13 büyük ellere uygun ve çok iyi bir el ergonomisi sunuyor.
Logitech'i kullanırken elim mouse pad ile direk temas ediyor çünkü fare çok alçak tasarlanmış.
Rampage farenin optik sensörü nasıldır ve Logitech'ten ona geçilir mi bana sorun çıkarır mı?
BIraz uzattığım için kusura bakmayın, değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Logitech G102:
Logitech G102 Lightsync Optik Kablolu Oyuncu Mouse 185,99 TL yerine 177,62 TL

Rampage SMX R-13:
n11.com'dan Rampage CENTAUR SMX-R13 Kablolu RGB Optik Oyuncu Mouse seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Son düzenleme:
El boyutunuz ve tutuş şeklinizi belirtin. Daha kaliteli ürünler bulunabilir.

Eliniz büyükse;

Küçükse;

Son düzenleyen: Moderatör:
Eliniz küçükse G203, G102; eliniz büyük ise MX 518.

Tavsiye için teşekkür ederim. O fareyi değerlendireceğim fakat ilk bakışta biraz gösterişsiz gibi geldi bana. Ekipmanlarım aydınlatmalı olduğu için faremin de aydınlatmalı olmasını istiyorum. 200TL bütçe için RGB aydınlatmalı tavsiye edebileceğiniz başka alternatifler var mıdır?

Tavsiye için teşekkür ederim. O fareyi değerlendireceğim fakat ilk bakışta biraz gösterişsiz gibi geldi bana. Ekipmanlarım aydınlatmalı olduğu için faremin de aydınlatmalı olmasını istiyorum. 200TL bütçe için RGB aydınlatmalı tavsiye edebileceğiniz başka alternatifler var mıdır?
Hocam, büyük el için bilmiyorum.
Ama o dediğim farenin sensörü mükemmel, haberiniz olsun.
Tek kötü yanı biraz kaba.

Bu bütçelerde hem aydınlatmalı hem de büyük boyutlara sahip bir fare bulamadım, bütçeyi 100-200 TL artırabilirim diyorsanız birkaç seçenek atabilirim, aydınlatmadan vaz geçecek olursanız MX 518 iyi bir seçenek gibi duruyor. Dediğiniz aydınlatma ne kadar olmalı? G102'nin aydınlatması yeterli mi sizin için?

Geri
Yukarı