Logitech G103 vs G300?

Hakan AK

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle çok büyük bir bütçem yok. Klavye ve fare için bu bütçede düşündüğüm modeller şunlar. Daha iyisi var ise önerilerinizi dikkate alacağım.

www.hizlial.com: Logitech G103 Gaming Klavye - Tr (920-005205) 10309881 | hızlıal.com

www.hizlial.com: Logitech G300S Gaming Kablolu Optik Mouse (910-004346) 10569495

Ayrıca mouse pad için de 15-20 liralık öyle parçalanmayacak işimi görecek bir pad önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Bu ikisini aynı siteden buldum, mouse padi de aynı yerden önerebilirseniz daha rahat olur benim için.

Klavyeniz varsa pek almanızı önermem çünkü bu tür klavyeler sadece boyanmış ve ek bir özelliği yok. Mekanik vs. değiller. Tüm bütçenizi mouseye ayırabilirsiniz.

Klavyeniz varsa pek almanızı önermem çünkü bu tür klavyeler sadece boyanmış ve ek bir özelliği yok. Mekanik vs. değiller. Tüm bütçenizi mouseye ayırabilirsiniz.

Kendi klavyemde makro tuşları vs. yok ve biraz eski. Dota 2 oynarken ekstra tuşlar gerçekten işe yarıyor.

LOGITECH G400S
EVEREST KB-R8
SANALMARKETİM QCK MASS MOUSEPAD

Yukarıda belirttiğim klavye ve fareyi aldım. Yanında da şu mousepad'ı aldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ayrıca konu başlığı ile konu içeriğinin ilgisizliğinden başlığı değiştirip bana da bir gün ceza veren yöneticiye de teşekkür ederim. G103 (Klavye) vs G300(Fare) başlığını atarak o mükemmel Türkçesini göstermiş oldu bizlere.

Arkadaşlar 2 aya oyun kasası topliyacağım sizce bu set nasıl gider ? Hiç kullanan var mı ?
Cooler Master Storm Devastator Siyah Mavi Ledli Klavye + Mouse Set

Arkadaşlar 2 aya oyun kasası topliyacağım sizce bu set nasıl gider ? Hiç kullanan var mı ?
Cooler Master Storm Devastator Siyah Mavi Ledli Klavye + Mouse Set

Sorun için konu açarsan kullanan/bilen arkadaşlar daha rahat ulaşıp sana yardımcı olabilir.

Hakan sen onu dinleme ben 2 gün önce logitech G300s ve G103 aldım klavye resmen mekanik o kadar rahat ki bide boşluk tuşu hiç ses çıkarmıyor. mouse da güzel eğer makroya fazla abanırsan tutukluk yapabiliyo mouse küçük değil orta büyüklükte g tuşlarınada mouse ile ilgili makrolar atayabiliyorsun klavyede... Kliksadan almanı tavsiye ederim

Logitech G103 Gaming Klavye: 70 TL

Logitech G300s Gaming Mouse 75 TL

Kargo iki güne geliyo ve kargo sadece 4 TL

Hiç Kaçırma!!!

Ben Bilekliği Olan Bir Mouse PAd kullanıyorum Sanırım Markası EyeQ du Sana evden atarım şu anda evde değilim Oyuncu mouse pad ine giç gerek yok sıfır takılmayla oynuyorum mousepadin fiyatı 8 tl felan herhalde...

Bu Arada Ben bir Minecaft Oyuncusuyum...

Hakan sen onu dinleme ben 2 gün önce logitech G300s ve G103 aldım klavye resmen mekanik o kadar rahat ki bide boşluk tuşu hiç ses çıkarmıyor. mouse da güzel eğer makroya fazla abanırsan tutukluk yapabiliyo mouse küçük değil orta büyüklükte g tuşlarınada mouse ile ilgili makrolar atayabiliyorsun klavyede... Kliksadan almanı tavsiye ederim

Logitech G103 Gaming Klavye: 70 TL

Logitech G300s Gaming Mouse 75 TL

Kargo iki güne geliyo ve kargo sadece 4 TL

Hiç Kaçırma!!!

Ben Bilekliği Olan Bir Mouse PAd kullanıyorum Sanırım Markası EyeQ du Sana evden atarım şu anda evde değilim Oyuncu mouse pad ine giç gerek yok sıfır takılmayla oynuyorum mousepadin fiyatı 8 TL felan herhalde...

Bu Arada Ben bir Minecaft Oyuncusuyum...

Uzun zaman önce bu iki ekipmanı aldım zaten. Yorumun için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı