Logitech G103 vs G300S nasıldır?

Kadir Üzel

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda bu mouse ve klavyeyi almayı düşünüyorum. Kullanan varsa görüşlerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir Klavye-Mouse ikilisi diyebilirim, 2 ay önceye kadar G103 ve G300 kullanan biri olarak söylüyorum o fiyata daha iyisi yok, gerçi G103'ü hala kullanıyorum ama G300'ü satıp G402'ye geçtim

IMG-20150720-WA0010.jpeg

İkisini de halihazırda kullanan biri olarak yorumlarımı yapayım G103 tek kelimeyle harika hem görünüş hem konfor hem de Logitech kalitesi diyeyim. Klavye her türlü harika yani. Mouse'a gelicek olursak sizin için en rahatına bakın deneyin elinize rahat gelecek olanı bulun. Oynadığınız oyun türüne göre bile değişiklik gösterir ancak benim düşüncemi sorarsanız G300S harika bir mouse :D Yaklaşık 1er senedir sorun çıkarmadılar mouse fazla terletme yapmıyor fazla kirlenmiyor ikiside Logitech kalitesi yani.

Evet Anıl Yakar isimli arkadaşa katılıyorum bende aynı ekipmanları kullanıyorum kesinlikle çok güzel harika herkeste olması lazım bir ekipman tek kelime ile logitech farkı tabi mouse'u uygunsuz yüzeylerde kullanma gaming logitech mouse pad al ;)

Evet Anıl Yakar isimli arkadaşa katılıyorum bende aynı ekipmanları kullanıyorum kesinlikle çok güzel harika herkeste olması lazım bir ekipman tek kelime ile logitech farkı tabi mouse'u uygunsuz yüzeylerde kullanma gaming logitech mouse pad al ;)
Mouse padin ne gibi bir artısı olur ve G240 ı tavsiye eder misin?

Mouse pad hem kızakların yıpranmasını engeller hem de daha rahat hareket etmesini hareketlerin keskin olmasını sağlıyor. Ben tahta bir yüzeyle mouse padli bir yüzey arasındaki farkı çok iyi hissettim öneririm. İnca marka kullanıyorum ve çok hoş bir dokusu var.

Klayveyi kullanıyorum çok memnunum 1 kere bile sorun çıkarmadı ama g300 alacaktım elime küçük geldiği için almadım elin büyükse Logitech M500 almanı tavsiye ederim rahat ve şık ayrıca kullanıyorum çok memnun kaldım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı