Logitech G105 vs A4 Tech Bloody B120

ÖmerAltıntas

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu 2 klavye arasında kaldım. CS:GO için alacağım. Bütçem 100-120 civarlarında. Siz hangi klavyeyi önerirsiniz ? Bundan başka da olur.

G103 kullanıyorum kullanmaz olaydım yazılıma sövmekten bıktım düzenli olarak profillerimi silmekten bıkmadı. Aralarındaki tek farkta aydınlatma zaten. Benim önereceğim Frisby FX2 dir. Bi arkadaşım benden 3-4 ay önce almış yani 1 yıldan fazla zaman önce, onu denedim ve az da olsa mekanik hissi var klavyede çok hoşuma gitti ve logitech aldığım için pişmanım. Klavyeyle lol cs:go gibi oyunlarda da oynadım hiçbi sorunla karşılaşmadım.

G103 kullanıyorum kullanmaz olaydım yazılıma sövmekten bıktım düzenli olarak profillerimi silmekten bıkmadı. Aralarındaki tek farkta aydınlatma zaten. Benim önereceğim Frisby FX2 dir. Bi arkadaşım benden 3-4 ay önce almış yani 1 yıldan fazla zaman önce, onu denedim ve az da olsa mekanik hissi var klavyede çok hoşuma gitti ve logitech aldığım için pişmanım. Klavyeyle lol cs:go gibi oyunlarda da oynadım hiçbi sorunla karşılaşmadım.
Klavye ışıklı olsun istiyorum bide Frisby`e güvenmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı