Logitech G203 alınır mı?

Bütçe
650
Ben yakın zamanda aldım. Henüz uzun süreli kullanım deneyimim olmadı. Ama bu paralara iyi gibi. Mouse'un yüzeyi (elinle kavradığın yer) pütürlü plastik yapıda bilgin olsun. 8.000 DPI'a kadar desteği var. 6 Tuş şimdilik bana yetiyor. Ben 500 TL'ye Mediamarkt'dan aldım. Geçen baktığımda fiyatı zamlanmış 567 TL olmuştu.

Logitech Superlight vardı optiği bozuldu, tamir ettiremiyorum. G203 almak istiyorum alınır mı? Bütçem biraz 600 TL arası Rampage mouse bulaşmak istemem bile.

Evet fiyatına göre güzel mouse Rampage Gamepower bu tarz markalara bulaşmanı istemem farede Logitech'den vazgeçmem 4 senedir G403 kullanıyorum mis.

4 senedir kullanıyorum. Bence başarılı.

Ben yakın zamanda aldım. Henüz uzun süreli kullanım deneyimim olmadı. Ama bu paralara iyi gibi. Biraz fazla plastik sadece. 8.000 DPI'a kadar desteği var. 6 tuş şimdilik bana yetiyor. Ben 500 TL'ye MediaMarkt'dan aldım. Geçen baktığımda fiyatı zamlanmış 567 TL olmuştu.

Bu fiyata en iyi mouse sanırsam G203 bir de Bloody diye markanın fareleri var sanırsam güzele benziyor.

Alınmaz. Sensör berbat. Kablo plastik. Skatezler zort.

Kat kat daha iyi.

Bu mouse biraz küçük duruyor gibi de kullanıyorsan büyük mü?

Evet fiyatına göre güzel mouse Rampage Gamepower bu tarz markalara bulaşmanı istemem farede Logitech'den vazgeçmem 4 senedir G403 kullanıyorum mis.

Aynen öyle

Kat kat daha iyi.

Logitech kullanıp bir tane kötü mousesini görmedim.

Bu fiyata en iyi mouse sanırsam G203 bir de Bloody diye markanın fareleri var sanırsam güzele benziyor.
G203 bu bütçedeki bırakın en iyilerden biri olmayı, iyi bile değil.

Bu mouse biraz küçük duruyor gibi de kullanıyorsan büyük mü?
G203'ten büyük.

Logitech kullanıp bir tane kötü mousesini görmedim.

Senin kıstasın çalışıp arıza yapmaması ise görmezsin. Mousetan anlayan adama sormak lazım onu. Ki cevaplıyorum, açıklıyorum da.

Kat kat daha iyi.
Oyuna sinirlenip tarihte var olan ilk insanlar gibi dan dun dan dun bir yerlerini vurup çekiştirmezsen kullanım süresi artıyor. Everest'in saçma sapan mouse tıklama sorunları bilmem ne yazmalarına rağmen 6 yıl sorunsuz kullandım. Ve rafıma kaldırdım. Biraz da kullanıcıya bağlı. 🥹

Geri
Yukarı