Logitech G203 için 150 TL'ye kadar skatez önerisi

Herixa

Hectopat
Merhabalar. Yaklaşık 2 yıldır G203 kullanıyorum, skatezleri erimeye başladı. Hatta neredeyse bir tanesi bitmek üzere. Hem oyunlarda performansımı hemde mouse padimi olumsuz etkilediğini düşünmekteyim. Bu sebepten ötürü skatez arıyorum. Benim için iyi kayması ve sağlam olması yeterli olacaktır. Bütçem 120-150 TL bandında.

Birde ekstra sorum olacak: Acaba bu skatezleri kullanırsam mousenin kayma performansı artar mı? Mouse padim oldukça kaliteli bir model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farenin kayma performansı tabii ki artacak. Mouse pad kadar skatez de önemli. Skatez kötüyse mouse pad fayda etmez.

Birde ekstra sorum olacak: Acaba bu skatezleri kullanırsam mousenin kayma performansı artar mı? Mouse padim oldukça kaliteli bir model.
Hangi skatezleri? Yeni bir skatez alıp kullanırsanız tabii artar. Önerim üstteki.

Hepsini değiştirmeyi düşünüyorum ancak şu an sadece sol alt ve sol üst skatezde erime var. Sol alt neredeyse bitmek üzere.

Sağ taraf sağlam.
Bu skatezleri kullanırsam dediğiniz için hangi skatezleri diye sordum. Belki link bırakmayı unutmuşsunuzdur diye. Çünkü bir şey belirtmemişsiniz.

Bu skatezleri kullanırsam dediğiniz için hangi skatezleri diye sordum. Belki link bırakmayı unutmuşsunuzdur diye. Çünkü bir şey belirtmemişsiniz.
Tamamdır, demek istediğinizi şimdi anladım. Hayır aklımda herhangi bir model yoktu, genel anlamda demek istedim.

Dün Amazon'dan sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Şunu söylemeliyim, hız cidden fark etti eskisine göre daha seri ancak Valorant'a yeni başlamışım gibi oldum. Movement ve crosshair placementim öldü resmen... Alışma sürecine ihtiyacım olacak.

Aldığıma çok pişmanım, sensörüm adam gibi çalışmıyor. Mousede yükseklik var. 150 TL boşuna gitti! Almayın aldırtmayın. Erik skatez ile daha iyiydi bu mouse...

Son düzenleme:
Tamamdır, demek istediğinizi şimdi anladım. Hayır aklımda herhangi bir model yoktu, genel anlamda demek istedim.

Dün Amazon'dan sipariş ettim, bugün elime ulaştı. Şunu söylemeliyim, hız cidden fark etti eskisine göre daha seri ancak Valorant'a yeni başlamışım gibi oldum. Movement ve Crosshair placementim öldü resmen... Alışma sürecine ihtiyacım olacak.

Aldığıma çok pişmanım, sensörüm adam gibi çalışmıyor. Farede yükseklik var. 150 TL boşuna gitti! Almayın aldırtmayın. Erik skatez ile daha iyiydi bu mouse...

Hocam bende tam alıyordum bu yorumunuzu gördüm. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı