Logitech G203 vs SteelSeries Rival 3

Rival 3 aldım arkadaşlar. Mesajlarınız için teşekkür ederim.
@Steella
Selam Kanka Ben De Senin Gibi 2 Marka Arasında Kaldım Sonunda Logitech'de Karar Kılmıştım Ama 267 tl Diye Baktığım Mouse Akşama 350 Tl Olmuştu Bende Mecburen SteelSeries Rival 3 Aldım Daha Bügün 4-5 Saat Sonra Mouse Birdaha Baktım Eski Fiyiatına Geri Düşmüş Benim Sormak İstediğim Sence Rival 3 Siparişimi İptal Edip Logitech Mi Almalıyım Ve Rival 3 den Memnunmusun Nasıl Bir Mouse Sıkıntı Çıkardımı Yıprandımı ?

@Steella
Selam Kanka Ben De Senin Gibi 2 Marka arasında kaldım. Sonunda Logitech'de Karar Kılmıştım Ama 267 TL diye Baktığım Mouse Akşama 350 TL Olmuştu Bende Mecburen SteelSeries Rival 3 Aldım Daha bugün 4-5 Saat Sonra Mouse Birdaha Baktım Eski Fiyiatına Geri Düşmüş Benim Sormak İstediğim Sence Rival 3 Siparişimi İptal Edip Logitech Mi almalıyım Ve Rival 3'den Memnun musun Nasıl Bir Mouse Sıkıntı Çıkardımı Yıprandı mı?

Rival 3 daha iyi hocam, eliniz büyük değilse uygundur. İptal etmeyin.

Rival 3 aldım arkadaşlar. Mesajlarınız için teşekkür ederim.

@Steella
Merhaba Kanka 2 Marka arasında kaldım. Sonunda Logitech'de Karar Kılmıştım Ama 267 TL diye Baktığım Mouse Akşama 350 TL Olmuştu Bende Mecburen SteelSeries Rival 3 Aldım Daha bugün 4-5 Saat Sonra Mouse Birdaha Baktım Eski Fiyiatına Geri Düşmüş Benim Sormak İstediğim Sence Rival 3 Siparişimi İptal Edip Logitech Mi almalıyım Ve Sen Rival 3'den Memnun musun Yıprandımı Kolay Kirelniyorumu Tavsiye eder misin?

Rival 3 daha iyi hocam, eliniz büyük değilse uygundur. İptal etmeyin.

Bu kadar hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim ayrıca Amazon'dan 260 TL'ye aldım Rival'i sizce pahalımı almışım?
Ve de Kronik Sorunlar Lightsync Modellerinde Düzeltidimi Acaba?

@Steella
Merhaba Kanka 2 Marka arasında kaldım. Sonunda Logitech'de Karar Kılmıştım Ama 267 TL diye Baktığım Mouse Akşama 350 TL Olmuştu Bende Mecburen SteelSeries Rival 3 Aldım Daha bugün 4-5 Saat Sonra Mouse Birdaha Baktım Eski Fiyiatına Geri Düşmüş Benim Sormak İstediğim Sence Rival 3 Siparişimi İptal Edip Logitech Mi almalıyım Ve Sen Rival 3'den Memnun musun Yıprandımı Kolay Kirelniyorumu Tavsiye eder misin?

Bu kadar hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim ayrıca Amazon'dan 260 TL'ye aldım Rival'i sizce pahalımı almışım?
Ve de Kronik Sorunlar Lightsync Modellerinde Düzeltidimi Acaba?

260 ideal bir fiyat, G203 sorunlar düzeltildi ama sensör olarak daha kötü. Ben olsam Rival 3 devam ederdim, kendimde kullandım bir zamanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı