Alındı Logitech G203

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Temiz bir sorunu olmayan ürününüz varsa bu konu altından yazarsanız almak isterim önceliğim beyaz veya mavi renk.

Bildiğim kadarıyla G102 sol tık kronik problemli G203 de hem sensör güncellenmiş hem de o sorun bitti diye biliyorum ondan dolayı teşekkürler.

Ben yıllardır kullanıyorum herhangi bir çift tıklama vs ile karşılaşmadım öncesinde'de bu mouseyi kullandım şu an halihazırda kullanıyorum 1.5 yıl olacak herhangi bir sorun yok ama tercih sizin hocam.

Bildiğim kadarıyla G102 sol tık kronik problemli G203 de hem sensör güncellenmiş hem de o sorun bitti diye biliyorum ondan dolayı teşekkürler.

102/203 aynı ürün. Profigy/Lightsync de var o dediğiniz ayrım. Prodigy modelinde Mercury sensör var. İyi denebilir. Ama Switch'ler sakat. Çift tıklamaya müsait. Lightsync olanda ise sorun giderilmiş. Fakat sensör Mercury değil. AM010 muadili berbat bir model.

G102/203 modellerini ister Prodigy olsun isterse Lightsync, önermiyorum.

102/203 aynı ürün. Profigy/Lightsync de var o dediğiniz ayrım. Prodigy modelinde Mercury sensör var. İyi denebilir. Ama Switch'ler sakat. Çift tıklamaya müsait. Lightsync olanda ise sorun giderilmiş. Fakat sensör Mercury değil. AM010 muadili berbat bir model.

G102/203 modellerini ister Prodigy olsun isterse Lightsync, önermiyorum.
Aslında klavyeye uygun olması açısından giriş seviyesi de olsa bir Logitech set olsun istiyorum tamamen haklısınız. Çok fazla mouse ile işim olmuyor Lightsync bakayım o zaman teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı