Logitech G213 D&R'da 247,79₺!!!

G213 fiyatlarını araştırırken 267 TL D&R fiyatını gördüm ve hemen sipariş için siteyi açtım. Üyelik işlemlerini bitirdim ve birden hani dedim belki olur diye umutsuzca internete D&R indirim kodu aradım ve 200₺ üzerine 20₺ indirim kampanyası buldum. Hemen yapıştırdım kodu ve toplamda 247,79₺'ye Logitech G213 TR Layout klavye siparişimi verdim. Kullandığım kod "20PICODI". Alacaklara süper fiyat, kesinlikle kaçırmayın! Bu arada D&R'ın kendi indirim kodları da varmış sepette indirim kodu adı altında. Buradan kodlara ulaşabilirsiniz.
Fakat şöyle bir alternatif daha var, Vatan'da da 299₺ ve çanta hediyeli. Sepette de %5 indirimle 284₺ gibi bir fiyata geliyor. Üstelik bu da TR layout.

Son düzenleme:
büyük bir indirim değil. 279₺ Cooler Master QuickFire Xt Blue switch almak daha mantıklı.

büyük bir indirim değil. 279₺ Cooler Master QuickFire Xt Blue switch almak daha mantıklı.
G213 fiyat ortalamasına göre çok iyi bir fiyat bence, blue switch tercihim olmadığı için CM quickfire tercih etmedim. Çok fazla gürültülü benim için

G213 fiyat ortalamasına göre çok iyi bir fiyat bence, blue switch tercihim olmadığı için CM quickfire tercih etmedim. Çok fazla gürültülü benim için
Brown switch tercihi de mevcut. Benim düşüncem 250-300 civarına çıkıldığında mekanik bir klavye alınmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…