D&R'da The Witcher 3 60 TL

D&R almayı mı önerirsiniz? Herhangi bir sorun olmaz o zaman öyle değil mi? @Pinkman

Ben temmuz ayında DnR Bahçeşehir Akbatı Avm şubesinden söz konusu oyunu 60 tl ye satın aldım ve oyunu aktive ederken " sahip olduğunuz key daha önceden kullanılmış" hatasını ile karşılaşımca başımdan kaynar sular döküldü. Konuyu Cd Project Red'e mail atarak çözdüm başınıza gelirse sakın gog'a mail atmayın çünkü 1 haftada dönüş yapıyorlar ki bu problem fiziksel kopyalarda sık yaşanıyor sizinde başınıza gelme ihtimali hiç de az değil. Technopat sosyal oyunlar kısımında bu konda konu dahi açılmış...

Ben temmuz ayında DnR Bahçeşehir Akbatı Avm şubesinden söz konusu oyunu 60 tl ye satın aldım ve oyunu aktive ederken " sahip olduğunuz key daha önceden kullanılmış" hatasını ile karşılaşımca başımdan kaynar sular döküldü. Konuyu Cd Project Red'e mail atarak çözdüm başınıza gelirse sakın gog'a mail atmayın çünkü 1 haftada dönüş yapıyorlar ki bu problem fiziksel kopyalarda sık yaşanıyor sizinde başınıza gelme ihtimali hiç de az değil. Technopat sosyal oyunlar kısımında bu konda konu dahi açılmış...
Benim ingilizcem yok. Sorun çıkarsa ne yapacağım?

Ben D&R'den bir sürü alışveriş yaptım. Hiç sıkıntı çıkmadı. Hepside oyundu. Siz de neden sıkıntı çıktı ki?

Ben D&R'den bir sürü alışveriş yaptım. Hiç sıkıntı çıkmadı. Hepside oyundu. Siz de neden sıkıntı çıktı ki?
Ne bileyim ben =). Zaten bu durumun DnR ile bir alaksı yok onlar sadece satıcıı ithalatçılardan aldıkları ambalajlı ürünleri raflara koyuyorlar ve tüketici ile buluşturuyorlar. Bu durum witcher 3 ün Türkıye'ye gelen fiziksel kopyaları ile alakalı. ürünler ile akakalı problem var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı