Logitech G213 ışıklar bir anda duruyor

Xloer00

Hectopat
5 Gün önce Logitech G213 aldım. Düne kadar bir sorun yoktu. Şu an üzerinde ki ışıklar bir anda duruyor ve kafasına göre yanmaya başlıyor. Bazen sabit renkte yanıyor. Çıkarıp taktım düzelmedi. Yazılı silip yükledim düzelmedi. Başka bilgisayarda denedim yine aynı durum. Bazen düzeliyor sonra bir anda yine takılıyor bir renkte.
5 Gün önce Logitech G213 aldım. Düne kadar bir sorun yoktu. Şu an üzerinde ki ışıklar bir anda duruyor ve kafasına göre yanmaya başlıyor. Bazen sabit renkte yanıyor. Çıkarıp taktım düzelmedi. Yazılı silip yükledim düzelmedi. Başka bilgisayarda denedim yine aynı durum. Bazen düzeliyor sonra bir anda yine takılıyor bir renkte.
Konuyla ilgili bilgisi olan kimse yok mu ? Gerçekten sinir bozucu bir durum şuanda. Yeni bir şey daha buldum. Yazılım üzerinden renk dalgasını en hızlıya alıyorum ve ışıkları kapatıyorum. 10-15 sn bekledikten sonra ışıkları açınca 5 sn kadar renk dalgası oluyor. ama sonra yine renk sabitleniyor.

Son düzenleme:
Bro hala sorunun devam etmekte mi? Etmekte ise aynı sorun bende de vardı, logitech gaming software kullanıyordum, Logitech G HUB a geçtim. Şimdilik bir sıkıntı yok, olursa söylerim yine.

Bro hala sorunun devam etmekte mi? Etmekte ise aynı sorun bende de vardı, logitech gaming software kullanıyordum, Logitech G HUB a geçtim. Şimdilik bir sıkıntı yok, olursa söylerim yine.
Garantiye gönderdim. 1 hafta sonra RGB Arızası diye bildirim geldi. Sıfır ürün gönderdiler. Senin dediğin yöntemi denemiştim. Ama sorun çözülmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı