Logitech G213 nasıldır?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Bu klavye hakkında bayağı sorun gördüm şimdi. Almadan önce yazsaydım daha iyi olurdu ama aldıktan sonra yazıyorum. Klavye hoşuma gitti, şu anlık bir sorun yok. İleride tuş basmama gibi dedikleri problemler olur mu?

Klavye iyi ama sorun yaşayanlar var, tuşları silinme cart curt. Riske atmış olursun bence.
Şu an için tam önerim yok, piyasa dağınık ve çoğu ürün şu anki fiyatını haketmiyor.

Tuşları silinme sorununu araştırdım ama bulamadım. Sadece sorun olarak tuş basmama diyorlar. Ama ben gerçekten klavyeyi beğendim, biraz riske atacağım ama kullanmaya karar verdim. 2 yıl garantisi var.

Tuşları silinme sorununu araştırdım ama bulamadım. Sadece sorun olarak tuş basmama diyorlar. Ama ben gerçekten klavyeyi beğendim, biraz riske atacağım ama kullanmaya karar verdim. 2 yıl garantisi var.

W ve D harfine dikkat. Kronik sorunları olmasa ve tuşları silinmese güzel bir klavye.

ss.png

[Fotoğraf alıntıdır]

Son düzenleme:
Hocam tuş silinmeyi daha önce duymadım, basmama da 2 yıldır daha basıma gelmedi. Bence alın, Bir sorun olursa garantisi Logitech her durumda değişim/iade veriyorlar.

W ve D'ye dikkat. Silinme ve kronik sorunları olmasa ben de bu klavyeyi alacaktım. :/Eki Görüntüle 1257103

Ben ne kadar klavye alırsam alayım hepsinde silinme oluyor.

Hocam tuş silinmeyi daha önce duymadım, basmama da 2 yıldır daha basıma gelmedi. Bence alın, bir sorun olursa garantisi Logitech her durumda değişim/iade veriyorlar.

Aldım zaten hocam. Ses kısma tuşu basmıyor ama ses yükseltme tuşu çalışıyor, çok büyük sorun olmasa da sorunlu çıktı.

Düzenleme: Ses kısma tuşuna sert basınca kısılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı