Logitech G213 Prodigy nasıldır?

G213 deneme fırsatı buldum. Bana tuş basma hissi biraz sert ve sesli geldi.
Redragon asura kullanıyorum normalde açıkçası asura daha iyi geldi. Logitech güzel ve kaliteli markadır ama ben olsam G213 yerine başka alternatiflere (mekanik klavye) bakardım.

Daha önce hiç kaliteli klavye almadım mekanik olarak da ne alacağımı bilmiyorum.

Maalesef alma şansım yok yurt dışındana yurt içinden önerdiğiniz klavye var mı mekanik olarak.
Maalesef alma şansım yok yurt dışından, yurt içinden önerdiğiniz klavye var mı mekanik olarak.

Hangi klavyeyi öneririsiniz bu bütçede?
Mekanik takıntın yoksa G213 olabilir, ama bana tuşları sert gelmişti, GXT 890 var mekanik, ama bu bütçede mekanik alacaksan çok şey bekleme, üst bütçelerde karşılanıyor genelde o beklentiler. 😁 Ben 5-6 yıl membran kullandım 3-4 ay önce mekanik aldım, tuş hissiyatı gerçekten hoş oluyor. 😁

Mekanik takıntın yoksa G213 olabilir, ama bana tuşları sert gelmişti, GXT 890 var mekanik, ama bu bütçede mekanik alacaksan çok şey bekleme, üst bütçelerde karşılanıyor genelde o beklentiler. 😁 Ben 5-6 yıl membran kullandım 3-4 ay önce mekanik aldım, tuş hissiyatı gerçekten hoş oluyor. 😁

Mekanik takıntım yok kaliteli olsun uzun ömürlü olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı