Logitech G213 Prodigy klavye alınır mı?

Alloy Core daha güzel bence.
Bende alloy core beğendim onu alacağım
Ama alloy Core’da yazılım desteği yok, bilek desteği yok, ben bu iki klavye arasında kalsam G213 Prodigy alırdım daha mantıklı bir seçim olurdu😁

Kanka Logitech G213 Prodigy'de güzel ama bence HyperX alloy Core RGB'si bir tık daha iyi.
Bilek desteğinede gelirsem bilek desteği hiç kullanmadım o yüzden olsa da olur olmasa da.

Kanka Logitech G213 Prodigy'de güzel ama bence HyperX alloy Core RGB'si bir tık daha iyi.
Bilek desteğinede gelirsem bilek desteği hiç kullanmadım o yüzden olsa da olur olmasa da.
Kontrol edemediğiniz RGB daha iyi olsa ne olur? RGB’si bir tık kötü olsun ama daha çok modu olsun belli bir süreden sonra sıkılırsınız aynı ışıkları görmekten, kendimden biliyorum 2 gün oldu yeni klavyeyi alalı aynı moddan sıkıldım bugün değiştirdim modunu😁😁😁
Birde yeni aklıma geldi bence o bütçede en iyisi Corsair K55 RGB bütçeye ekleme yapabilirseniz K55 alın😀

Son düzenleme:
Kontrol edemediğiniz RGB daha iyi olsa ne olur? RGB’si bir tık kötü olsun ama daha çok modu olsun belli bir süreden sonra sıkılırsınız aynı ışıkları görmekten, kendimden biliyorum 2 gün oldu yeni klavyeyi alalı aynı moddan sıkıldım bugün değiştirdim modunu😁😁😁
Bir de yeni aklıma geldi bence o bütçede en iyisi Corsair K55 RGB bütçeye ekleme yapabilirseniz K55 alın😀

Corsair K55'de güzel klavye ama yazılım desteği onunda yok hem de 400 TL gibi fiyatı var Logitech G213LE arasında seçim yapsam Logitech'u tercih ederdim.

😁 ne almaya karar verdiniz? Bütçeniz K55’e yetmiyorsa G213 almanız daha mantıklı olacaktır, ama bütçe el verirse K55 almanız daha iyi olur, ben 1,5 ay önce almaya karar verdim membran klavyelere baktım sonra elime para geçti bu ayda biraz para ekledim Corsair Strafe RGB MK.2 aldım 755 TL’ye😁

😁 Ne almaya karar verdiniz? Bütçeniz K55’e yetmiyorsa G213 almanız daha mantıklı olacaktır, ama bütçe el verirse K55 almanız daha iyi olur, ben 1, 5 ay önce almaya karar verdim membran klavyelere baktım sonra elime para geçti bu ayda biraz para ekledim Corsair strafe RGB mk. 2 aldım 755 TL’ye😁

4 5 ay önce üçününde fiyatları eşitti şimdi Corsair K55 400 TL olmuş. K55 bütçemi aşar Logitech G213 ve HyperX alloy Core arasında kaldım daha tam olarak karar veremedim 1 2 gün içinde MediaMarkt'a gidip ikisini de deneyip kafama yatanı almaya planlıyorum.
Şu anlık HyperX alloy Core benim için 1 adım önde.

4 5 ay önce üçününde fiyatları eşitti şimdi Corsair K55 400 TL olmuş. K55 bütçemi aşar Logitech G213 ve HyperX alloy Core arasında kaldım daha tam olarak karar veremedim 1 2 gün içinde MediaMarkt'a gidip ikisini de deneyip kafama yatanı almaya planlıyorum.
Şu anlık HyperX alloy Core benim için 1 adım önde.
Bence MediaMarkt’da gidip ikisini de deneyin hangisi içinize sinerse onu alırsınız😁

Geri
Yukarı